0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

S indukční deskou Whirlpool můžete hodit nohy na stůl. Bez námahy uvaříte pro celou rodinu

Komerční sdělení
Indukční varná deska Whirpool
ZDROJ: Indukční varná deska Whirpool
sdílet:

Příprava jídla už dnes nemusí znamenat hodiny strávené u plotny. Díky moderním technologiím si můžete při vaření omáčky klidně dát skleničku a přečíst si pár kapitol z knihy. Nemusíte mít strach, že se jídlo připálí, indukční desce Whirlpool můžete důvěřovat. Má totiž 6. smysl! 

Vařit tak, jak vařily naše (pra)babičky, už při dnešní uspěchané době není téměř možné. I přes to, že občas rádi 12 hodin táhneme maso, většinu roku upřednostňujeme rychlé recepty. Ve všední den bychom byli nejraději, kdybychom jen suroviny naházeli do hrnce a varná deska se postarala o zbytek. A právě to je jedna z funkcí indukční varné desky Whirlpool.

  • Ať už se chystáte dusit maso, rozpouštět čokoládu nebo přivést vodu na těstoviny k varu, stačí zvolit jednu ze čtyř funkcí a deska se sama nastaví na příslušnou teplotu a čas varu. Nemusíte se obávat, že by se něco připálilo.

Rettigová by byla nadšená

I když by byla nejznámější kuchařka dnešní doby ve světě moderních technologií poměrně ztracená, určitě by ocenila možnost vzájemného propojování varných zón. Vařit pro početnou rodinu znamená používat velké hrnce, které se na klasickou plotýnku nevejdou.

  • Ve chvíli, kdy sloučíte funkcí Connexion Zone dvě varné zóny, můžete na indukční desku postavit velký hrnec, pánev nebo třeba pekáč a jídlo se bude vařit rovnoměrně a efektivně. Že se vám ani tak hrnec na guláš na dvě plochy nevejde?
  • Nejvyšší modely indukční desky Whirlpool jsou s funkcí FlexiFull, která umožňuje vařit na celé ploše varné desky v nádobách jakéhokoliv tvaru a velikosti.

Intuitivní posouvání po ploše

Revolucí na poli vaření je i funkce FlexiSide s ChefControl. Pouhým posouváním pánve po flexibilní ploše varné desky lze suroviny zprudka osmažit, zvolna podusit a udržovat v teple.

  • Funguje to tak, že posunutím se spustí plocha s nižší teplotou, nemusíte tedy nic mačkat, nastavovat, zkrátka jen pánev přemístíte a okamžitě dosáhnete kýžené teploty pokrmu. 

Pokud ale dáváte přece jen přednost manuálnímu ovadání, nemusíte se bát. Ani o tyto funkce není varná deska ochuzena. Žádné složité volby nejsou ve hře, naopak jsou neuvěřitelně intuitivní a přesné. Stačí dotyk jednoho prstu a ihned můžete desku ovládat na velkém, přehledném dotykovém displeji.

Elegantní design

Opomenout nesmíme elegantní design, který je vhodný pro milovníky minimalismu. Černé tvrzené sklo není samozřejmě jen dokonalým doplňkem kuchyně, jeho úprava je odolná proti poškrábání, nečistotám, uchovává si dlouhodobý lesk a snadno se čistí.

Snadná instalace do každé kuchyně

Že do té vaší nainstalovat nepůjdou? Omyl! Indukční deska Whirlpool se vejde i do těch nejtenčích pracovních desek. Díky funkci Power Management můžete nastavit nejvyšší výkon, který dovoluje váš stávající elektrický jistič. Indukční desky je proto možné nainstalovat i v bytech bez speciálního rozvodu a připojit je na běžných 230 V.

Související články

Komerční sdělení
Parní revoluce, které můžete být přímými svědky

Parní revoluce, které můžete být přímými svědky

Mistrovství v pečení máte na dosah. Hodit se vám k tomu bude jedno eso v rukávu: Pára, která nakopne kynutí, podpoří křupavost a dodá na šťavnatosti. Sny o takovém pečení umí plnit parní trouby Whirlpool. V záplavě horké páry vykouzlí...
Autor: Redakce

Apetit magazín

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...
Fare la scarpetta: Vytvoř si botu a vytři s ní talíř
  • Poradna

Fare la scarpetta: Vytvoř si botu a vytři s ní talíř

Šťávy a omáčky často zůstanou na talíři jen proto, že není jak dostat do pusy a neporušit hned několik zásad správného stolování. Taková nesnáz ovšem Italy nezastaví. Vezmou kousek bílého pečiva a talíř jím vytřou do sucha. Tento zvyk je...
6 tipů, jak uspořádat zábavnou letní party
  • Jak na to

6 tipů, jak uspořádat zábavnou letní party

Spřádáte plány na následující víkend? Co takhle svolat rodinu či kamarády a uspořádat nezapomenutelnou grilovací party? Chuť domácích burgerů, šťavnatých steaků nebo grilované zeleniny zaručí, že se všichni zúčastnění budou olizovat až za...
Keto dieta a všechno, co o ní potřebujete vědět
  • Zdraví a výživa

Keto dieta a všechno, co o ní potřebujete vědět

Potraviny s označením keto a stejnojmenná dieta jsou momentálně velkým hitem a valí se na nás ze všech stran. Keto propaguje celá řada celebrit a influencerů jakožto rychlý a spolehlivý způsob, jak docílit vysněné figury. Seznamte se s...

Obchod Apetit