0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

S indukční deskou Whirlpool můžete hodit nohy na stůl. Bez námahy uvaříte pro celou rodinu

AD
Indukční varná deska Whirpool
ZDROJ: Indukční varná deska Whirpool
sdílet:

Příprava jídla už dnes nemusí znamenat hodiny strávené u plotny. Díky moderním technologiím si můžete při vaření omáčky klidně dát skleničku a přečíst si pár kapitol z knihy. Nemusíte mít strach, že se jídlo připálí, indukční desce Whirlpool můžete důvěřovat. Má totiž 6. smysl! 

Vařit tak, jak vařily naše (pra)babičky, už při dnešní uspěchané době není téměř možné. I přes to, že občas rádi 12 hodin táhneme maso, většinu roku upřednostňujeme rychlé recepty. Ve všední den bychom byli nejraději, kdybychom jen suroviny naházeli do hrnce a varná deska se postarala o zbytek. A právě to je jedna z funkcí indukční varné desky Whirlpool.

  • Ať už se chystáte dusit maso, rozpouštět čokoládu nebo přivést vodu na těstoviny k varu, stačí zvolit jednu ze čtyř funkcí a deska se sama nastaví na příslušnou teplotu a čas varu. Nemusíte se obávat, že by se něco připálilo.

Rettigová by byla nadšená

I když by byla nejznámější kuchařka dnešní doby ve světě moderních technologií poměrně ztracená, určitě by ocenila možnost vzájemného propojování varných zón. Vařit pro početnou rodinu znamená používat velké hrnce, které se na klasickou plotýnku nevejdou.

  • Ve chvíli, kdy sloučíte funkcí Connexion Zone dvě varné zóny, můžete na indukční desku postavit velký hrnec, pánev nebo třeba pekáč a jídlo se bude vařit rovnoměrně a efektivně. Že se vám ani tak hrnec na guláš na dvě plochy nevejde?
  • Nejvyšší modely indukční desky Whirlpool jsou s funkcí FlexiFull, která umožňuje vařit na celé ploše varné desky v nádobách jakéhokoliv tvaru a velikosti.

Intuitivní posouvání po ploše

Revolucí na poli vaření je i funkce FlexiSide s ChefControl. Pouhým posouváním pánve po flexibilní ploše varné desky lze suroviny zprudka osmažit, zvolna podusit a udržovat v teple.

  • Funguje to tak, že posunutím se spustí plocha s nižší teplotou, nemusíte tedy nic mačkat, nastavovat, zkrátka jen pánev přemístíte a okamžitě dosáhnete kýžené teploty pokrmu. 

Pokud ale dáváte přece jen přednost manuálnímu ovadání, nemusíte se bát. Ani o tyto funkce není varná deska ochuzena. Žádné složité volby nejsou ve hře, naopak jsou neuvěřitelně intuitivní a přesné. Stačí dotyk jednoho prstu a ihned můžete desku ovládat na velkém, přehledném dotykovém displeji.

Elegantní design

Opomenout nesmíme elegantní design, který je vhodný pro milovníky minimalismu. Černé tvrzené sklo není samozřejmě jen dokonalým doplňkem kuchyně, jeho úprava je odolná proti poškrábání, nečistotám, uchovává si dlouhodobý lesk a snadno se čistí.

Snadná instalace do každé kuchyně

Že do té vaší nainstalovat nepůjdou? Omyl! Indukční deska Whirlpool se vejde i do těch nejtenčích pracovních desek. Díky funkci Power Management můžete nastavit nejvyšší výkon, který dovoluje váš stávající elektrický jistič. Indukční desky je proto možné nainstalovat i v bytech bez speciálního rozvodu a připojit je na běžných 230 V.

Související články

Autor: Redakce

Apetit magazín

KVÍZ: Umíte uvařit hospodské klasiky?
  • Kvízy

KVÍZ: Umíte uvařit hospodské klasiky?

Znáte to. Nechceme je moc jíst, protože se nám po nich často chce akorát tak natáhnout na gauč a dát si dvacet. Na druhou stranu jsou součástí naší kultury a často v nás vyvolávají ty nejhřejivější vzpomínky. Představují nostalgii i bezpečí...
Jedlé kaštany vyšperkují nádivku i moučník
  • Suroviny

Jedlé kaštany vyšperkují nádivku i moučník

Sezóna jedlých kaštanů právě vrcholí. Pokud si chcete pochutnat na těch skutečně čerstvých, vyrazte pro ně co nejdříve do obchodu, nebo ještě lépe do "kaštanek". Jestli si s nimi nevíte rady, přinášíme několik tipů jak je skladovat i...
Masové hody s českou národní klasikou: vepřo knedlo zelo
  • Tipy a triky

Masové hody s českou národní klasikou: vepřo knedlo zelo

Guláš, svíčková a knedlo vepřo zelo, když je tahle trojice na poledním menu v restauraci, máme problém se rozhodnout. Pro dnešek máme ale jasno! Dejte si s námi to nejlepší knedlo vepřo zelo, máme pro vás tipy na jedno z nejlepších českých...
Jak na bezlepkový chléb?
  • Jak na to

Jak na bezlepkový chléb?

Ať už patříte mezi celiaky nebo chcete svůj jídelníček odlehčit, máme pro vás tipy, jak si doma připravit chutný bezlepkový chléb. Vyplatí se používat kupované bezlepkové směsi nebo je lepší spolehnout se na vlastní síly? Připravte si s...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč