Zábava na pikniku: 8 věcí, které nejsou k snědku, ale dáte si je s chutí

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

10. Apetit piknik začíná už za pár dní, v sobotu 19. června 2021. Kromě toho nejlepšího jídla a pití pro vás máme také spoustu skvělé zábavy a program doslova lahůdkový. Letní trh časopisu Apetit si vychutnáte všemi smysly. Vstup je zdarma pro všechny.

1. Hvězdy na Apetit stage

Kuchařské show, rozhovory a přednášky… prostě jedna velká přehlídka plná gastronomických hvězd a těch nejlepších dobrot. Po celý den se na Apetit stage potkáte nejen s redakcí, ale také s kuchaři, kulináři a lidmi, kteří jídlo jednoduše milují. Program bude opravdu nabitý.

Cukrář Josef Maršálek prozradí triky cukrářského řemesla a možná i recept na nejlepší piškot na světě, Václava Kunová bude mluvit o trendech ve výživě dětí a barman Tomáš Kubíček poradí, jak namíchat bleskové letní koktejly. A to je jen malá ochutnávka. Hostů a kuchařských show bude mnohem víc. Celým dnem vás provede moderátorka Adéla Gondíková.

2. Historky z natáčení

Poznejte, jak to chodí v redakci časopisu Apetit. Redaktorky představí zákulisí tvorby časopisu a prozradí spoustu vtipných zážitků ‚z natáčení‘, které vás zaručeně pobaví. Po celý den si s nimi můžete na Apetit stage nebo někde v parku povídat o tom, co jste ochutnali a co vás právě v jídle baví.

3. Vyhlášení nejlepšího kulináře

Ze sedmi statečných kulinářů redakce časopisu Apetit vybere toho nejlepšího. Nebude to mít snadné. Kulináři si jako vždy připraví pestrý výběr domácích dobrot, připravených poctivě a s láskou. Prostě samé delikatesy. Těšíme se na příští gastronomickou hvězdu!

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Více

4. Krájení narozeninového dortu

Apetit piknik slaví 10. narozeniny. Poprvé se konal na podzim roku 2011 a má za sebou již devět úspěšných let. Z malého festivalu na Karlínském náměstí se stala významná gastronomická akce a to se musí oslavit! Zastavte se odpoledne ve 13.30 na Apetit stage. Bude dort, bublinky, spousta legrace a možná i nějaká slzička ukápne.

Ohlédněte se spolu s námi za minulými roky Apetit pikniku:

Apetit piknik slaví 10. narozeniny. Projděte si s námi cestu z Karlína do Grébovky

Více

5. Tombola s výhrami k nakousnutí

Každé dvě hodiny budeme na Apetit stage losovat výherce, kteří si odnesou ceny od našich partnerů. Čím víc losů si koupíte, tím větší šanci na výhru máte. Na koho se usměje štěstí? Kupon na jeden lístek do tomboly zdarma najdete v aplikaci Dny Apetit. Stačí ho v Apetit shopu jednoduše vyměnit za reálný lístek a už jste ve hře.

6. Cirkus v parku

Ochutnávání piknikových dobrot vám okoření novocirkusová vystoupení. Po celý den je budete průběžně potkávat na různých náhodných místech v areálu Grébovky. Dechberoucí překvapení se objeví, kdy ho nečekáte!

7. Škola focení a další zábava u stánků

Partneři Apetit pikniku nabídnou spoustu ochutnávek i zajímavých informací. Například v Canon stánku se od profíků naučíte fotit jídlo i v polních podmínkách a fotografie upravit tak, aby na sociálních sítích zazářily. A vy s nimi. Pro workshop potřebujete nabitý fotoaparát s paměťovou kartou.

8. Hry a tvoření pro děti

Vezměte děti v sobotu 19. června 2021 s sebou do Grébovky, Apetit piknik si užijí i ti nejmenší. Na stánku Kores si vyrobí úžasný sliz, se kterým si můžou hrát nebo tvořit různá umělecká díla. U Ekolandie si nazdobí cupcake a na stánku Dětský čin roku mohou sdílet dobré skutky.

Přijdte si s námi vychutnat 10. Apetit piknik. Těšíme se na vás v sobotu 19. června 2021 od 10 hodin v pražském parku Grébovka. Vstup je zdarma pro všechny.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Facebooková událost 10. Apetit piknik

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit
Aplikace Dny Apetit

Obchod Apetit