Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
5× tvarohová pomazánka

5× tvarohová pomazánka

Pomazánky z tvarohu jsou zdravé, lehké a snadné. Z jednoho základu připravíte spoustu variací. Vybrali jsme pro vás recepty, které v teplých jarních dnech využijete jako chutné všednodenní večeře.
6. 4. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Tvaroh je tvárná surovina. Můžete ho upravit naslano i nasladko, upéct z něj koláče, řezy i bábovku nebo si ho dát jen tak sypaný nasekanými bylinkami. V kombinaci s několika uvážlivě vybranými přísadami vám poslouží jako základ chutné pomazánky.

Jaký tvaroh koupit


Do pomazánek, které chcete nechat odležet, použijte tvaroh z kostky, do těch ostatních takový, jaký máte rádi. Vždy však slijte syrovátku, pomazánka by byla vodnatá.

Zjemnění chuti


Tvaroh může mít výraznou, nakyslou chuť. Tu vyváží špetka cukru. Zjemnit můžete pomazánku také máslem, lučinou, ricottou nebo jogurtem (s tím opatrně, aby pomazánka nebyla příliš řídká).

5× nejlepší tvarohová pomazánka podle ApetituPřipravila Jana Kopřivová

Související

Co na chlebíčky? Domácí silvestrovské pomazánky

Oslava konce uplynulého roku a vítání toho nového se vždy nese v duchu bohatého obžerství. Připravte si silvestrovské...

Zpestřete si jarní menu domácími klíčky

Klíčky patří díky své bohaté výživové hodnotě k superpotravinám, kterými si můžeme celoročně zpestřit běžný jídelníček...

Přidat komentář