Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
3 zmrzlinoví pomocníci

3 zmrzlinoví pomocníci

Chcete se pustit do domácích nanuků a zmrzlin? S vyladěnými kombinacemi chutí, barev a tvarů vám pomohou ti správní kuchyňští pomocníci.
17. 7. 2013 | Autor: redakce Apetitu

1. Mixér


Výkonný mixér s pořádně nabroušenými noži zvládne rozsekat zmražené ovoce i led. Na ovocné nanuky, pro které jako základ potřebujete rozmixované čerstvé ovoce, si vystačíte i s ponorným tyčovým mixérem. Mrazíte-li nanuky ve velkém, je kuchyňský robot se sekacím nástavcem lepší volbou, protože vše daleko rychleji a lépe rozmixuje.

2. Formičky


K naším oblíbencům patří různobarevná tvořítka Chosigt z IKEA, 6 ks za 59 Kč. Drobné nanukové kostky či tvary můžete zamrazit i ve formičkách na led. Pokud nechcete investovat do tvořítek, postačí vám i malý plastový kelímek, do kterého vložíte dřívko nebo lžičku. Tescoma prodává silikonovou formičku na nanuky, ke které nepotřebujete dřívko. Je navíc uzavíratelná. Tři tvořítka na zmrzlinová lízátka Bambini koupíte za 199 Kč.

3. Zmrzlinové lžíce a kleště


Nejlepší je zmrzlina rovnou z kelímku, kleště a lžíce vám však pomohou vytvořit krásné kopce a kopečky, pokud připravujete třeba zmrzlinový pohár. Skvělé jsou i na vydlabání dužiny melounů.

Bez čeho se při zmrzlinování neobejdete vy? Sdílejte s námi své zkušenosti na Facebooku.

Související

Zmrzlina není jenom kopečková aneb Jak se zmrzlina servíruje ve světě?

Zmrzlina kopečková, točená nebo nanuk. Zatímco v našich končinách se setkáte především s těmito způsoby servírování, o...
REKLAMA

Přidat komentář