0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 tipů na jednoduché, rychlé a skvělé pohoštění

lee-myungseong
ZDROJ: lee-myungseong
sdílet:
Hledáte inspiraci na snadné, rychlé a zároveň chutné pohoštění? Vyzkoušejte pět zajímavých receptů se slanými dobrotami od české značky Vest. Úspěch u vašich blízkých určitě budou mít slané tyčinky v karamelu a čokoládě nebo křupavé preclíky s pivní sýrovou omáčkou. Až opět budete moci zvát návštěvy, tyto recepty vám rozhodně přijdou vhod!

Kdo ví, kdy zase budeme moci slavit narozeniny se spoustou lidí nebo jen pozvat pár přátel na večerní posezení jako v časech před pandemií. Ale i v uzavřeném rodinném kruhu můžete vyniknout nápaditým pohoštěním. A nejsou na to potřeba žádné speciální ingredience – jen všem dobře známé slané tyčinky, preclíky a krekry servírované originálním způsobem nebo doplněné o lahodné dipy a omáčky.

1. Precle s pivní sýrovou omáčkou

Tenké křupavé Precle jsou novinkou od české rodinné firmy Vest. Jedná se o pečené preclíkové chipsy, které jsou skvělou alternativou ke klasickým smaženým brambůrkům. A s pivní sýrovou omáčkou chutnají přímo božsky! Precle seženete v Kauflandu, Hrušce nebo prodejnách COOP, a to hned ve třech příchutích – solené, sýrové a cibulové.


 

2. Makovky à la fingerfood

Kdo by neznal Makovky od Vestu! Tyto legendární krekry jsou sice dokonalé samy o sobě, ale podávané ve stylu fingerfood jsou ještě o něco lepší. Pro Makovky si můžete skočit do obchodů Penny, Kaufland nebo Billa.


 

3. Čtyři nejlepší dipy ke Quadro mixu

Nemůžete se rozhodnout, zda svým hostům nabídnout slané tyčinky, preclíky, nebo snad krekry? Sáhněte po Quadro mixu, ve kterém je od všeho trochu. A k tomu pro vás máme čtyři snadné a rychlé recepty na výborné dipy. Quadro mix zakoupíte v prodejnách Albert.


 

4. Slané tyčinky v karamelu a čokoládě

Máte rádi slané tyčinky, ale zároveň milujete sladké? A co takhle obě chutě propojit? Výsledek si určitě zamilujete! Poctivé tyčinky Vestky XL jsou k dostání v obchodech Kaufland a Albert.


 

5. Nivové kuličky a slané tyčinky Vestky

Nakonec přinášíme tip na moderní spojení dvou nestárnoucích pochutin, které se objevují snad na každé oslavě – slaných tyčinek a nivy. Slané tyčinky Vestky, které zlínská firma Vest peče už od roku 1996, seženete v Globusu nebo v obchodech sítí Hruška či COOP. 


 

Vest je největší rodinná firma v oboru slaného pečiva v ČR, která v letošním roce slaví 25. výročí od svého založení. Ve Zlíně se pod značkou Vest pečou slané tyčinky, krekry a preclíky různých tvarů a příchutí, které jsou k dostání v téměř všech prodejnách mezinárodních řetězců i v menších obchodních sítích. Pohoda. Jez.

Autor: katka.pekarkova

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...
AD
Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy
  • Nakupujeme

Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy

Díky vyspělým technologiím, kterými jsou televize LG doslova našlapané, se otevírá celá škála nových možností na sledování obsahu a také hraní her. Nejzásadnější je zde technologie samotného zobrazení obrazu OLED. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč