0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dobroty ze zachráněných plodů, které vám zpříjemní vánoční svátky

AD
Produkty Titbit
ZDROJ: Titbit
sdílet:

Aromatické bylinky, hustá povidla, džemy, pálivé omáčky z exotického ovoce, řízné pití, ideální na sváteční stolování… Žádná z těchto lahůdek by nebyla, kdyby se značka Titbit nerozhodla před lety zamezit plýtvání jídlem… Více o projektu, z jehož výsledků vám zaplesá srdce i chuť, se dozvíte níže (a zároveň v článku najdete malý dárek).

„Protože jsme vždy po návratu z cest postrádali na domácím trhu pestrou nabídku čerstvých ingrediencí, pustili jsme se pro začátek do pěstování čerstvých bylinek v květináči, a tak vznikl v roce 2000 Titbit. Postupně jsme nabídku rozšířili o bylinky řezané, chilli, exotické ovoce a další méně tradiční druhy zeleniny nebo čerstvého koření. Dnes zásobujeme širokou síť obchodních řetězců v České republice i na Slovensku,” uvádí Vojtěch Havránek, spolumajitel Titbit.

Nejčerstvější (a nejzáslužnější) projekt Beze Zbytku

„Velmi nás trápí, když vidíme, jaké množství ovoce a zeleniny z různých důvodů končí v koši. Někdy ovoce jen nesplňuje vzhledové parametry do regálů, přepravek či vaniček, je moc malé, velké, krátké, baculaté anebo naopak úplně nejlepší, nejzralejší a nejsladší, a přesto ho už nedokážeme prodat, takže nakonec zmizí v bio kontejneru. Přitom stačí tak málo,” myslí si v Titbitu „Takže jsme se spojili s našimi partnery, jako je palírna a lihovar v Bohuslavicích, a dodali jim naše voňavé exotické ovoce — díky tomu tak vznikla Mangovice nebo Granátovice.

V rámci projektu přicházejí na trh i další produkty, jakými jsou třeba mangové chutney Mangolína, cibulové chutney Ciburger. V rámci nabídky objevíte i pikantní omáčku Ohnivá křídla, papriková pasta Harissa, pečený česnek Pečesnek, barbecue omáčka a ze sezonních přebytků vzniká například fíkové chutney, s naší spolupracovnicí Chili Ta Thuy (účastnice finále Master Chef) vnikla Čilipasta, dále Titbit beze zbytku zpracovává skvělé čalamády, pickles a džemy a povidla.

Jsou tak skvělé, že hned 6 produktů z jediné řady bylo oceněno Českou chuťovkou. Sbíhají se vám sliny? Všechno z toho můžete ochutnat a ještě s příjemnou slevou!

 

Titbit produkty projekt Beze zbytku
ZDROJ: Titbit

 

Sleva na všechny dobroty jako dárek! Jak ji získat?

Vzhledem k tomu, že se blíží magické datum 12.12. 2021, dvanáct dní do Vánoc, rozhodl se vám Titbit věnovat příjemnou slevu 24 %, a to na vše ze svého e-shopu. Jak ji uplatnit? Při objednávce stačí zadat kód APETIT24. Ale pozor, sleva platí jen od neděle 12.12. do úterý 14.12. 2021, tak si pospěšte a mějte krásné Vánoce.

Autor: eva.sprincova

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč