0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

AD
Domácnost na míru podle interiérového designéra Štěpána Zicha
ZDROJ: Dan Sklenář
sdílet:

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze společnosti Samsung Štěpánem Zichem povídala Darina Sieglová. Inspirujete se?

Měření

Trendům nepodléhá jen móda, ale i domácí spotřebiče a elektronika. Co je tedy aktuálním trendem?

Přizpůsobení se zákazníkům a jejich domácnostem, ať už jde o design, nebo funkce. Jasným důkazem je koncept Bespoke, který umožňuje u spotřebičů najít to nejlepší řešení i pro nejnároč­nějšího zákazníka.

Co přesně si pod tím mám předsta­vit? Volbu barvy, velikostí, funkcí?

V podstatě ano. Pokud se zaměříme třeba na chladničku, můžete si ji po­skládat z několika jednotlivých modulů. Do hry tak vezmete to, kolik osob žije ve vaší domácnosti, jak jste zvyklí vařit... Jiné priority budete mít, pokud žijete sami, jiné, když máte početnou rodinu. Můžete mít chladničku s mrazá­kem, americkou lednici nebo si z modu­lů můžete seskládat klidně celou stěnu. Na výběr máte i osm různých designů, přesněji barev panelů, které snadno vyměníte.

Bespoke ale není jen o designu. Co všechno chladničky z této řady Samsung umějí?

Mají spousty chytrých funkcí a rafinovaného úložného prostoru. Hravě si nastavíte zásuvky po­dle toho, zda v nich skladujete ovoce, zeleninu nebo maso. V rámci jednoho úložného boxu můžete mít dokonce dvě různé teploty. Pracovat můžete také s nastavením vlhkos­ti, což oceníte třeba při skladování zeleniny. V době úspor energií je také důležitá signalizace, která vás upozorní, že jste nechali chladničku otevřenou. Ovládání teploty pak najdete uvnitř chladničky, takže nenarušuje celkový do­jem spotřebiče. Zároveň jsou velmi tiché, mají jen 35 dB.

Modulové zařízení domácnosti — lednička
ZDROJ: Dan Sklenář

Kuchyň, která může vypadat pokaždé jinak

Díky konceptu Bespoke od Samsungu můžete přizpůsobit spotřebiče nejen svým potřebám, ale i náladě. Během minuty vyměníte barvu dvířek, vnitřní uspořádání nebo přikoupením dalšího modulu vykouzlíte ze základní chladničky americkou. Fantazii se meze nekladou! Design chladničky přitom navolíte pomocí Bespoke online konfigurátoru. Najdete ho na samsung.cz.

Modulární chladnička, která může vypadat pokaždé jinak
ZDROJ: Samsung

Tip: Jedinečnou funkcí chladniček Samsung Bespoke je možnost nastavení vlhkosti v boxu v závislosti na uložených potravinách. Pro zeleninu zvolíme vlhkost vyšší, pro ovoce naopak nižší.

Nastavitelný stupeň vlhkosti v boxu
ZDROJ: Dan Sklenář

Koncept, který se rozšiřuje: Vysavač, co se sám po úklidu vysype? To není sen!

Bespoke je koncept, který postupně zahrne celou domácnost. To znamená, že neobsáhne pouze chladničky, ale i další spotřebiče. Nejžhavější novinkou je designový vysavač Bespoke Jet, který se sám po nasazení do stanice vysype do koše umístěného v základně. Odpadá tak zdlouhavé čištění po každém použití!

Vysavač, který se sám vysype
ZDROJ: Dan Sklenář

Chcete nasát další informace a atmosféru rozhovoru se Štěpánem Zichem, který vedla redaktorka Apetitu? Stačí si zapnout video níže.

Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč