Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Trendy v chlazení potravin pro rok 2022, které si rychle zamilujete

AD
Ledničky 2022 Whirlpool
ZDROJ: Whirlpool
sdílet:

Život doby (po)koronavirové je úplně jiný než ten před jejím vypuknutím. Už se nestravujeme tolik v restauracích, a více přemýšlíme o surovinách, z kterých si svépomocí vaříme. Aby nám ale nakoupené zásoby zůstaly co nejdéle čerstvé, je zapotřebí je i správně, ale také pohodlně skladovat. Jaké novinky ze světa chlazení vám proto nesmějí uniknout?

Ve svých domácnostech trávíme čím dál víc času. Často se v našich obydlích odehrávají i pracovní hovory a dumání nad projekty, při nichž nechceme být ničím rozptylováni a rušeni. Zároveň od spotřebičů, které doplní naši domácnost, očekáváme, že budou maximálně funkční, nadčasově vybavené a díky svému propracovanému designu zapadnou do jakéhokoliv stylu  kuchyně. Přesně takové objevíte v řadě W Collection Total No Frost od společnosti Whirlpool.

Ticho, prosím!

Co spotřebiče z vlajkové lodi W Collection Total No Frost spojuje? Například technologie ZenInverter. Díky ní kompresor kombinovaných chladniček funguje při velmi nízké rychlosti, ovšem s velmi minimální hladinou hlučnosti (se svými 32db se tak tyto výrobky řadí mezi ty nejtišší). Každopádně nedochází jen ke snížení hlučnosti, ale kompresor také eliminuje kolísání teploty, což dopomáhá udržovat ideální podmínky pro skladování potravin. Výsledkem je nejen prodloužená životnost čím dál dražšího jídla a pití, ale i výrazné ušetření za energii.

 

Na prostoru záleží

Je pochopitelné, že čím častěji doma vaříte, tím více ingrediencí potřebujete mít po ruce. Chladničky z řady W Collection Total No Frost nabízejí samy o sobě až o 10 % prostoru navíc (oproti dřívějším modelům). A protože každý z nás má individuální nároky, ledničky obsahují i SpaceManagement Suite, sadu designových a funkčních řešení pro efektivní skladování. Co se týče výšky chladniček, je jen na vašich představách, do jakých rozměrů se rozhodnete svoji novou lednici zabudovat. V nabídce jsou vestavné chladničky ve výšce 180 cm, ale i 200 cm.

Intuicí. Tou může oplývat i vaše lednice

Takzvaný 6. SMYSL totiž dokáže udržet jak v lednici, tak i mrazničce, teplotu na ideální úrovni, takže zajistí potravinám ty nejlepší podmínky. Technologie Total No Frost v kombinaci s kovovou stěnou MultiFlow zase zabraňuje nežádoucí tvorbě ledu a kondenzaci par, takže už nehrozí únavné odmrazování. Chcete otevřít lednici letmým stiskem, aniž byste museli sahat na rukojeť? To zařídí systém Push to Open. A potěší vás i pokročilá řešení osvětlení, která dodávají chladničkám ještě prémiovější vzhled. Ostatně jako celý design vestavných chladniček W Collection Total No Frost, který byl inovován s důrazem na detail. Perfektní soulad výkonu a stylu!

 

ovládání ledničky Whirlpool
ZDROJ: Whirlpool

 

Když máte ještě vyšší nároky — a dost místa

Jestli ve svém obydlí nemusíte počítat každý centimetr, speciálně pro vás je tu ještě jeden tip: 4dvéřovou chladničku typu side-by-side WQ9I MO1L v nerezovém provedení. Kromě obrovské kapacity je vybavený technologií 6. SMYL/Freze Lock, takže v něm probíhá neustálá kontrola teploty a vlhkosti. Systém Triple No Frost ™ pak představuje pokročilý beznámrazový systém a samostatné chlazení / mrazení pro každý prostor. Rádi saháte pro hotové kostky ledu? Máme pro vás skvělou zprávu: Kompaktní výrobník ledu je umístěn do dveří a nezabírá zbytečný prostor.

Konektivita

Máme 20. léta 21. století, kdy moderní technologie a spolehlivá Wi-fi dominují na žebříčku našich potřeb. I ledničky z řady W Collection No Frost jsou propojitelné s vaším chytrým zařízením. (A elegantní černo-bílý displej pro snadné ovládání funkcí najdete nad dávkovačem ledu a chlazené vody). Chlazení potravin v roce 2022 je zkrátka zážitek!

 

prostorné Ledničky Whirlpool
ZDROJ: Whirlpool
Autor: Eva Šprincová

Apetit magazín

AD
Vánoční kouzlo v každém dárku: Objevte jedinečné delikatesy
  • Nakupujeme

Vánoční kouzlo v každém dárku: Objevte jedinečné delikatesy

Opět tu máme čas, kdy přemýšlíte, jaký dárek dát pod třpytivý stromeček vašim nejdražším. A jako každý rok si budete lámat hlavu nad tím, co přinést na návštěvu k vašim přátelům nebo třeba sousedům. Letos na to jděte chytře. Je přirozené,...
Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Edice Apetit se rozrůstá o další novinku. Línou kuchařku jsme ušili na míru všem, kteří rádi dobře jedí, ale nemají čas nebo chuť trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Kniha je plná receptů, které pravděpodobně znáte. My jsme je ale zjednodušili...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč