0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zdravé prostředí v kuchyni?

AD
kapky vody
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:

Říká se – náš domov, náš hrad –, a kuchyně je srdcem našeho domova. Vždyť zde s láskou připravujeme jídlo, které stmeluje celou rodinu. Díky tomu, že tady dochází k práci s potravinami, chceme, aby prostředí v kuchyni bylo zdravé. Neznamená to ovšem jen mít vše hygienicky čisté, problém nastává, když je v kuchyni vysoká vlhkost.

Vysoká vzdušná vlhkost vzniká například při vaření. Během jedné hodiny se do ovzduší dostane až 500 mg vody, což může působit problémy. Vysoká vzdušná vlhkost je živnou půdou pro plísně, které dokážou způsobit ztráty na majetku, ale hlavně jsou velkým zdravotním problémem. Plísně jsou často původci různých onemocnění, jako jsou alergie, zažívací obtíže, bolesti hlavy nebo respirační problémy.

Jak na nadměrnou vzdušnou vlhkost?


Pomáhá dobrá digestoř a intenzivní větrání, ale ne vždy máme tuto možnost. Navíc vlhkost je potřeba neustále udržovat na optimální úrovni.

CERESIT STOP VLHKOSTI pohlcuje nadměrnou vzdušnou vlhkost pomocí unikátních dvouvrstvých tablet a udržuje ji na optimální úrovni. Bílá část tablety pohlcuje vlhkost, kterou sráží v tekutinu a shromažďuje ji v zásobníku přístroje. Modrá část tablety byla vyrobena patentovanou technologií, která účinně neutralizuje pachy v místnosti až o 70 % (prokázáno vědeckými testy). Jedna tableta vydrží absorbovat vlhkost 1–3 měsíce – podle úrovně vlhkosti v místnosti. Pak můžete dokoupit náhradní. CERESIT STOP VLHKOSTI – pro váš zdravý domov.

Propagace značky stop-vlhkosti.cz
Apetitonline.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit