Zdravé prostředí v kuchyni?

Zdravé prostředí v kuchyni?
sdílet:
Komerční článek - Říká se – náš domov, náš hrad –, a kuchyně je srdcem našeho domova. Vždyť zde s láskou připravujeme jídlo, které stmeluje celou rodinu. Díky tomu, že tady dochází k práci s potravinami, chceme, aby prostředí v kuchyni bylo zdravé. Neznamená to ovšem jen mít vše hygienicky čisté, problém nastává, když je v kuchyni vysoká vlhkost.

Propagace značky stop-vlhkosti.cz
Apetitonline.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah.

Vysoká vzdušná vlhkost vzniká například při vaření. Během jedné hodiny se do ovzduší dostane až 500 mg vody, což může působit problémy. Vysoká vzdušná vlhkost je živnou půdou pro plísně, které dokážou způsobit ztráty na majetku, ale hlavně jsou velkým zdravotním problémem. Plísně jsou často původci různých onemocnění, jako jsou alergie, zažívací obtíže, bolesti hlavy nebo respirační problémy.

Jak na nadměrnou vzdušnou vlhkost?


Pomáhá dobrá digestoř a intenzivní větrání, ale ne vždy máme tuto možnost. Navíc vlhkost je potřeba neustále udržovat na optimální úrovni.

CERESIT STOP VLHKOSTI pohlcuje nadměrnou vzdušnou vlhkost pomocí unikátních dvouvrstvých tablet a udržuje ji na optimální úrovni. Bílá část tablety pohlcuje vlhkost, kterou sráží v tekutinu a shromažďuje ji v zásobníku přístroje. Modrá část tablety byla vyrobena patentovanou technologií, která účinně neutralizuje pachy v místnosti až o 70 % (prokázáno vědeckými testy). Jedna tableta vydrží absorbovat vlhkost 1–3 měsíce – podle úrovně vlhkosti v místnosti. Pak můžete dokoupit náhradní. CERESIT STOP VLHKOSTI – pro váš zdravý domov.

www.stop-vlhkosti.cz
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit