0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Podpoříte Veggie fest Olomouc 2018?

Veggie fest Olomouc 2018
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Kvapem se blíží již 3. ročník festivalu Veggie fest Olomouc, který se bude konat 12. května 2018 v areálu Korunní pevnůstky a uvnitř Pevnosti poznání. Už jen pár dní zbývá do konce kampaně, která má za vybrat finanční prostředky na Veggie Fest Olomouc 2018.

Po úspěchu loňské akce mají organizátoři s letošním ročníkem velké plány. Chtějí z menšího festivalu udělat mimořádnou regionální akci. Proto se na její podporu rozhodli spustit kampaň na Startovači. https://www.startovac.cz/projekty/veggie-fest-olomouc-2018/.

Na tomto linku si můžete na podporu akce koupit krásné upomínkové předměty, samolepky, trika, kabelky, veganské balíčky, vstupenky na workshop pro výrobu domácí kosmetiky, vouchery na módu a módní doplňky a mnoho dalšího. 

Jejich zakoupením přispějete nejenom na chod akce, ale i na podporu šíření myšlenek ekologie, veganství a udržitelnosti po celé ČR. Letošní výtěžek je zaměřen převážně na aktivity Platformy pro udržitelný rozvoj a etiku, z. s., která má pod sebou několik důležitých kampaní. www.platforma8.org.

 

Veggie fest Olomouc 2018 Veggie fest Olomouc 2018

Co vás čeká na Veggie festu v Olomouci?

Těšit se můžete na celodenní program, na kterém můžete navštívit několik workshopů a přednášek, je určen pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o rostlinné stravě, lokální spotřebě nebo o problematice globálního oteplování.

Samozřejmostí festivalu je ochutnávka veganské kuchyně a kdo bude chtít, může si přinést piknikové vybavení a užít si den na sluníčku. Ani vaše malé ratolesti nepřijdou zkrátka. Pro ně bude připraven dětský koutek.A pokud bude hezké počasí, vezměte s sebou klidně domácí mazlíčky, kteří jsou v každém případě vítání!  Letos nebudou chybět ani hudební interpreti. Zatím jsou potvrzeni skupina Zrní nebo raper Presento.

Více o akci najdete ZDE.

Veggie fest Olomouc 2018 Veggie fest Olomouc 2018

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit