Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Podpoříte Veggie fest Olomouc 2018?

Kvapem se blíží již 3. ročník festivalu Veggie fest Olomouc, který se bude konat 12. května 2018 v areálu Korunní pevnůstky a uvnitř Pevnosti poznání.
20. 3. 2018 | Autor: redakce Apetitu

Už jen pár dní zbývá do konce kampaně, která má za vybrat finanční prostředky na Veggie Fest Olomouc 2018. Po úspěchu loňské akce mají organizátoři s letošním ročníkem velké plány. Chtějí z menšího festivalu udělat mimořádnou regionální akci. Proto se na její podporu rozhodli spustit kampaň na Startovači. https://www.startovac.cz/projekty/veggie-fest-olomouc-2018/.

Na tomto linku si můžete na podporu akce koupit krásné upomínkové předměty, samolepky, trika, kabelky, veganské balíčky, vstupenky na workshop pro výrobu domácí kosmetiky, vouchery na módu a módní doplňky a mnoho dalšího. 

Jejich zakoupením přispějete nejenom na chod akce, ale i na podporu šíření myšlenek ekologie, veganství a udržitelnosti po celé ČR. Letošní výtěžek je zaměřen převážně na aktivity Platformy pro udržitelný rozvoj a etiku, z. s., která má pod sebou několik důležitých kampaní. www.platforma8.org.

 

 

Co vás čeká na Veggie festu v Olomouci?

Těšit se můžete na celodenní program, na kterém můžete navštívit několik workshopů a přednášek, je určen pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o rostlinné stravě, lokální spotřebě nebo o problematice globálního oteplování.

Samozřejmostí festivalu je ochutnávka veganské kuchyně a kdo bude chtít, může si přinést piknikové vybavení a užít si den na sluníčku. Ani vaše malé ratolesti nepřijdou zkrátka. Pro ně bude připraven dětský koutek.

A pokud bude hezké počasí, vezměte s sebou klidně domácí mazlíčky, kteří jsou v každém případě vítání!

Letos nebudou chybět ani hudební interpreti. Zatím jsou potvrzeni skupina Zrní nebo raper Presento.

Více o akci najdete ZDE.

 

Přidat komentář