0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dopřejte si zdravé mlsání na Notino.cz, kam teď můžete vyhrát voucher v hodnotě 1000 Kč!

AD
Zdravá a sportovní výživa na Notino.cz
ZDROJ: Shutterstock
sdílet:

Ty nejluxusnější vůně, kvalitní kosmetika, výživa pro sportovce, zdravá strava a lákadla pro mlsné jazýčky. To vše můžete pořídit za jediný nákup, který navíc odbavíte z pohodlí svého domova. Co kdybyste ale k tomu dostali „na přilepšenou“ ještě poukázku v hodnotě tisíc korun? Ta je teď k mání.

Péče o krásu, tělo i zdraví na jediném místě

Online nakupování je čím dál oblíbenější, a to hned z několika důvodů: Zboží můžete vybírat, jak jen dlouho chcete, a ještě z pohodlí vyhřátého obývacího pokoje. Balíček vám dorazí doslova přede dveře a v některých e-shopech v rámci jediné objednávky pořídíte vše, co potřebujete — od kosmetiky přes vitaminové doplňky až po speciální potravinové doplňky. To momentálně umožňuje Notino.cz, které působí už 17 let, a to na 24 trzích Evropy, a patří tak mezi největší a nejúspěšnější parfumerie vůbec. Na své si zde kromě zapřisáhlých kosmetických shopaholiků přijdou nově všichni, které zajímá kategorie sportovní výživa (a doplňují energii z proteinových dobrot), ti, kterým není cizí zdravá výživa (a zároveň moc rádi mlsají) nebo kdokoliv, kdo cítí nutkání podpořit na podzim imunitu. Nabídka je široká. V portfoliu Notino.cz se vyjímají oblíbené značky jako Allnature, Nutrend, Wolfberry a další.

delicious vegan
ZDROJ: Notino.cz

Zážitek z nakupování

A pro ty, co dávají přece jen přednost osobnímu kontaktu a radám od vyškolených a usměvavých prodejních asistentů, jsou k dispozici supermoderní kamenné prodejny (a samozřejmě výdejny) Notino. Jednu například najdete na pražském Andělu, druhou, čerstvě otevřenou a rovnou dvoupatrovou zase můžete obhlédnout v Brně, kde můžete obdivovat nejen kosmetické skvosty, ale také třeba elektroniku. Na celkové ploše o víc než 850 metrů čtverečních je nabídka od víc než 250 značek. V Brně tak jde již o sedmou pobočku v rámci České republiky. Stačí vstoupit a začít vybírat, na co jen dostanete chuť.

oříšky a ořechové máslo
ZDROJ: Notino.cz

Vyhrajte 5x voucher v hodnotě 1000 Kč!

Že máte naprosto jasno, co byste si na Notino.cz vybrali? Tak se rovnou zapojte do soutěže, ať máte nákup co nejlevnější anebo úplně zdarma. Pro registraci jen vyplňte formulář, který najdete níže, a mít štěstí. Ve hře je hned 5 voucherů v hodnotě 1000 Kč.

--- 

Soutěž byla ukončena

Apetit magazín

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti
  • Zajímavosti

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti

Pozitivní účinky kombuchy na lidský organismus jsou známy již tisíce let. Jedná se o fermentovaný nápoj, který je díky živým kulturám bohatý na probiotika, antioxidanty a mnoho dalších prospěšných látek. Jak si kombuchu připravit doma? ...
AD
Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!
  • Nakupujeme

Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!

Věděli jste, že domácnosti jsou odpovědné až za 53 % potravinového odpadu? Tento alarmující údaj, zveřejněný organizací Zachraň jídlo, nám může posloužit jako odrazový můstek ke změně. Naučíme-li se lépe hospodařit, bude to mít pozitivní...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč