Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Šetřete čas i peníze. Wolt+ Weeks „uvaří“ za vás

AD
Jídlo
ZDROJ: Wolt
sdílet:

Venku je konečně krásně a nás čeká nesnadné rozhodování. Půjdeme na výlet, do bazénu nebo se jen tak natáhneme na lehátko na terase nebo zahradě? A co budeme vlastně jíst? Jenže komu by se v horku chtělo stát u sporáku. Objednejte si přesně to, na co máte chuť, a teď navíc za bezkonkurenční cenu.

Znáte Wolt+? Jde o exkluzivní měsíční členství od platformy Wolt, díky kterému můžete ušetřit a využívat výhodné akce, jako jsou třeba Wolt+ Weeks. Ty potěší každého, kdo si rád pochutná na dobrém jídle. Potrvají do 23. června a využít je možné slevu až 40 % na každou objednávku, navíc s doručením zdarma!

Hledejte odznak W+

Členství Wolt+ přijde na pouhých 99 Kč, a už jen tím, že z vybraných restaurací budete mít díky němu dopravu zdarma, je investice zpět už po pár objednávkách. Každý máme na Woltu svého favorita, zda je součástí Wolt+ zjistíte snadno díky odznaku W+ u názvu restaurace. A pozor, abyste věděli, do čeho jdete, vyzkoušejte si členství po dobu 30 dní zdarma.

Skryt pre seznam
Jídlo
ZDROJ: Wolt
Skryt pre seznam

Probíhající Wolt+ Weeks vám navíc mohou velmi zlepšit letošní léto, protože součástí akce je i soutěž o dovolenou s Invia v hodnotě 35 000 Kč. Pokud máte členství aktivní a objednáte si z restaurací a obchodů do Wolt+ Weeks zapojených, zadejte při objednávce promo kód CESTOVATEL a držte si palce, abyste měli štěstí.

 

Skryt pre seznam
Jídlo s přáteli

Oběd nebo nákup?

A teď už jen vybrat, co si dneska dáte. Máte chuť na propečenou bagetu, pořádně našlapaný burger nebo třeba trochu mezinárodní kuchyně? Do akce Wolt+ Week se zapojili třeba Burger King, Pizza Hut, Los Capolitos, FATFUCK smash burgers, PAPRIKA, Chickin, Doebikokota, Bageterie Boulevard, BURGER INN, ale i další lokální podniky.

A nejde zdaleka jen o restaurace, které vám pošlou hotové dobroty až domů. Díky Wolt+ Week si můžete za výhodnější ceny i online nakoupit, třeba v Albertu, PENNY, DELMARTu nebo Wolt Marketu. Nejlepší je sledovat novinky na webu nebo v aplikaci Wolt.

Apetit magazín

KVÍZ: Máte rádi tureckou kuchyni a kolik toho o ní víte?
  • Kvízy

KVÍZ: Máte rádi tureckou kuchyni a kolik toho o ní víte?

Když se řekne turecká kuchyně, většině z nás se vybaví kebab. Turecká kuchyně má však bohatou tradici a její jídelníček je velmi rozmanitý a pestrý. Patří do ní skopové a jehněčí maso, jako příloha převládá rýže. Turci ale milují i...