Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vychutnejte si zážitkovou gastronomii světových kuchyní na luxusní dovolené

AD
šéfkuchař
ZDROJ: Shutterstock
sdílet:

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a na pravý gurmánský zážitek nedáte dopustit? Pak vás jistě nadchne dovolená do zemí, které jsou známé svou špičkovou gastronomií a kvalitními ingrediencemi. Nechte se unést chutěmi Španělska a Itálie. 

Někdo jezdí k moři, jiný obdivovat přírodní památky. Co byste ale řekli na zájezd s neobyčejnou zážitkovou gastronomií? Pokud jste gurmán každým coulem, pak si užijete objevování chutí světových kuchyní na luxusní dovolené připravené vašim chuťovým buňkám na míru. 

Skryt pre seznam

Do kuchyně za španělskými mistry kuchaři 

Když se řekne španělská kuchyně, jako první vám na mysli jistě vytane sladké churros nebo lahodná paella. Španělé jsou mistři v přípravě těchto specialit, o čemž také svědčí řada restaurací s michelinskou hvězdou. Největším počtem ocenění (konkrétně 30 hvězdami) se pyšní baskické město San Sebastian v severní části Španělska. To není žádné překvapení. Vaří tam totiž šéfkuchařské legendy, jako je Juan Mari Arzak, Pedro Subijana a Martín Berasategui. 

Vydejte se na zájezd od Exclusive Tours do San Sebastian a potkejte se například se světoznámým kuchařem Andonim Luisem Adurizem, který přímo před vámi připraví vyhlášené španělské chody včetně autentického tapas. Ještě předtím se ale s průvodcem vydáte na místní tržiště, kde kuchařská elita nakupuje ty nejčerstvější suroviny.

Skryt pre seznam

Vzhůru na lov italských lanýžů a prémiovou degustaci vína 

Že máte blíže spíše k tradiční italské kuchyni? A i v takovém případě má pro vás Exclusive Tours připravený skvělý gastronomický výlet – vypravit se můžete za jednou z nejoblíbenějších italských pochoutek. Za lanýži! S odborníky a speciálně vycvičenými psy vyrazíte na sběr do toskánských lesů a hned poté do kuchyně, kde vám z nich místní kuchař vykouzlí hned několik specialit. Pokud chcete lanýžové dobrodružství posunout ještě o úroveň výš, vyzkoušet můžete i špičkové kulinářské kurzy, kde se naučíte, jak lanýže správně připravovat. 

Že nejste zrovna fanoušci hub? Nevadí. Možná vás zaujmou exkluzivní degustace vín pod taktovkou zkušených someliérů. Když přijde na vína, Itálie má rozhodně co nabídnout. Co byste řekli na ochutnávku těch nejlepších ročníků v tradičním italském sklípku?  

Skryt pre seznam

Vychutnejte si kulinářskou dovolenou s Exclusive Tours 

Za symfonií chutí do jižních krajin vás vezme česká společnost Exclusive Tours, která na trhu působí už od roku 2007. Díky partnerství s poskytovateli VIP služeb a členství v exkluzivní síti Serandipians by Traveller Made vám dokáže zprostředkovat dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.  

Skryt pre seznam

Apetit magazín

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Edice Apetit se rozrůstá o další novinku. Línou kuchařku jsme ušili na míru všem, kteří rádi dobře jedí, ale nemají čas nebo chuť trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Kniha je plná receptů, které pravděpodobně znáte. My jsme je ale zjednodušili...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč