0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kouzla v kuchyni, za která vám vaše tělo s úsměvem poděkuje!

AD
Vital Proteins
ZDROJ: Vital Proteins
sdílet:

Přemýšlíte, čím vylepšit své oblíbené nápoje nebo dezerty a ještě přitom udělat něco pro svůj vzhled a kondici? A o čistém kolagenu jste už slyšeli?

Měření

Hned na úvod je potřeba říct, že kolagen představuje základní bílkovinu a látku v pojivových tkáních lidského těla. Najdete ho v kůži, vlasech, nehtech, kostech, šlachách i kloubech. Od 25. roku však jeho produkce v těle ubývá, a to až o celé procento za každý rok. Proto je dobré začít ho tělu doplňovat, ideálně ve formě doplňku stravy. Kde ale takový kolagen hledat? Značka Vital Proteins se už před lety zavázala k tvorbě prémiových produktů na bázi kolagenu — a už dlouho platí za jedničku na trhu v USA. Lidé si je proto oblíbili nejen kvůli účinkům, ale i proto, že se s nimi dá v kuchyni skvěle pracovat.

 

Proč je s ním v kuchyni radost čarovat?

Kolagenové peptidy jsou malé, rozpustné částice bílkovin získávané z hovězího, nebo mořského zdroje. Každý z produktů Vital Proteins se tak skládá jen z jedné ingredience. Cukry, umělá ochucovadla nebo barviva byste v nich marně hledali, a proto se tyto doplňky stravy hodí do teplých i studených nápojů. Stačí je vmíchat do oblíbeného nápoje (ať už do kávy, nebo smoothie) a vypít. A protože jsou bez chuti i zápachu, můžete je přisypat i do těsta a nechat upéct. Fantazii se meze nekladou!

Měření

Vital Proteins Collagen Peptides
ZDROJ: Vital Proteins Collagen Peptides

 

Vital Proteins Collagen Peptides obsahuje 20 g kolagenu na porci. V tomto případě jde o hovězí kolagen, který byl vyroben z hovězí kůže.

 

Vital Proteins Marine Collagen
ZDROJ: Vital Proteins Marine Collagen

 

Vital Proteins Marine Collagen má v sobě 12 g kolagenu na porci. Jedná se o mořský kolagen z šupin a kůží bělomasých ryb. Mořský kolagen je vhodný také pro pescetariány a ostatní, jež vyhledávají alternativu k hovězí variantě.

Obě varianty Vital Proteins jsou k dostání v lékárnách Dr. Max a na eshopu www.drmax.cz. První účinky lze pozorovat po 4-6 týdnech pravidelného užívání. Výsledky se liší, nicméně ti, kteří užívají 10 g až 20 g kolagenu denně, zachycují první známky efektu už po 4 týdnech. Chcete rovnou nějaký recept? Máte ho mít: V letních dnech vás může báječně osvěžit:

 

Čokoládové smoothie s avokádem

Potřebujete na něj jen: 1 zralý banán, ½ avokáda, 1 hrnek mléka, 2 PL kakaového prášku, 1 ČL vanilkového extraktu, 2-4 odměrky Vital Proteins Collagen Peptides, 1 špetku soli, 1-2 hrnky ledových kostek, čokoládové hoblinky na dozdobení. A jak postupovat? Všechny ingredience rozmixujte na vysoký výkon do hladka. Posypte čokoládovými hoblinami a je to!

Čokoládové smoothie s avokádem
ZDROJ: Čokoládové smoothie s avokádem/Vital Proteins
Autor: eva.sprincova

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč