Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Přehled receptů

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, proč u receptů ve vašem vyhledávači zmizel údaj o tom, ve kterém čísle časopisu se recept nachází. Odebírám váš časopis už od roku 2006, pomáhalo mi to při hledání receptů. Celkově je myslím škoda, že neexistuje restřík receptů, všem vašim věrným fanouškům by ušetřil spoustu času. Bylo by možné ho vydat, nebo alespoň zpracovat ke stažení? Děkuji V.Korbelová
Obrazek uzivatele

Dobrý den, Veroniko,

děkujeme za upozornění. O chybějícím údaji víme a pracujeme na nápravě. Moc se omlouváme za komplikace, věřte, že nám v radakci také pořádně chybí :-(. I když se nakonec vždy dopátráme. Pokud budete potřebovat akutní pomoc (tedy zjistit údaj, ze kterého čásla recept pochází), napište a my údaj dopátráme. Věříme ale, že brzy bude vše v pořádku. 

Moc děkujeme za trpělivost a zdravíme z redakce!

Obrazek uzivatele
Dobrý den, Martino, děkuji, skvělé, že už je údaj opět funkční. Mějte se hezky a zdravím od pečení vánočního cukroví. Samozřejmě podle vašeho časopisu. Veronika
Obrazek uzivatele

Dobrý den,připojuji se k dotazu paní Veroniky Korbelové, již delší dobu jsem se na vás chtěla obrátit s totožným dotazem a návrhem. Jsem moc ráda, že v redakci uvažujete o návratu k dřívější praxi, opravdu mi to moc pomůže.

S díkem a přáním hezkých vánoc a všeho nejlepšího celé redakci  Jitka Pospíšilová

Obrazek uzivatele

Dobrý den, paní Pospíšilová,

máme skvělé zprávy :-)! Vše je opraveno a u každého receptu už nyní opět najdete údaj, ze kterého čísla pochází. Když na dané číslo kliknete, otevře se vám seznam všech receptů, které do něj patří. 

Za celou redakci také přeji krásné a klidné nadcházející svátky, Martina