Kuchařky Apetit DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

ukázkový Apetit

Dobrý den,

přišel mi email s tipy receptů a byla tam i informace na ukázkové vydání tištěného Apetitu.

Chci se zeptat o jaký časopis se jedná. Zda se jde o číslo, které se dá běžně koupit nebo je to jen malá ukázka z nějakých pár čísel?

Děkuji

Obrazek uzivatele

Dobrý den, paní Novotná,
nejedná se o ukázky z pár čísel, ale o jedno kompletní vydání Apetitu.

Krásný den, redakce Apetitu

Obrazek uzivatele

Dobrý den,

a o jaké konkrétní vydání (číslo) se jedná? Děkuji

Obrazek uzivatele

Dobrý den, konzultovala jsem Váš dotaz s oddělením předplatného a vždy jde o starší číslo Apetitu (nikoli aktuální vydání, ale zároveň nikdy není starší než 2–3 měsíce). Jaké konkrétní číslo to bude, se nedá předem říci, protože se to s každou zásilkou mění podle toho, které vydání se zrovna vrátí z prodeje.

Obrazek uzivatele

Dobrý den, ukázkový Apetit jsem si objednala a přišlo mi číslo staré už 6 měsíců, konkrétně červenec 2018, které zrovna už mám doma.

To mě tedy zklamalo, příště by to chtělo opravdu zjistít bližší informace, protože lidé v mém okolí si sem tam některá čísla kupují, ale ne všechna. A když si pak objednají ukázkové číslo jako já, tak aby jim nepřišlo to, které si zrovna koupili.

Obrazek uzivatele

Dobrý den, paní Novotná,

mrzí nás to, ale bohužel, jak už psala kolegyně, tyto informace nikdy nemáme k dispozici. Stejně jako není v našich silách ovlivnit, které konkrétní číslo se ke čtenáři, který si objedná ukázkové číslo zdarma, dostane. Pokud máte zájem o novější čísla, dají se objednat přes Send (send@send.cz), případně můžeme doporučit výhodné předplatné (https://apetit.predplatsi.cz/nakup).

S pozdravem, redakce Apetitu