Kuchařky Apetit Vína Apetit
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Registrace na 8. Apetit piknik finišují!

Stejně jako v předchozích letech hledáme nové talenty, neokoukané podniky a budoucí gastronomické hvězdy! Pošlete nám svou přihlášku ještě dnes, čas máte už jen do 11. 3. 2018.
29. 1. 2018

Právě pro vás pilně připravujeme 8. ročník Apetit pikniku, který se bude konat v sobotu 16. 6. 2018 na už tradičním místě, tedy v pražské Grébovce (Havlíčkových sadech) na Vinohradech

Právě teď se můžete registrovat coby prodejci a kulináři a stát se součástí jedinečného kulinárního trhu a gastronomického festivalu v jednom. Stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář.

Už se nemůžeme dočkat až ochutnáme vaše výrobky! Pečete neodolatelné pečivo s lepkem či bez, jsou vaší specialitou tradiční nebo netradiční sladkosti, připravujete ty nejlahodnější burgery, těstoviny či mořské plody? Zaměřujete se vyladěné vegetariánské nebo veganské lahůdky, vaříte nejlepší džemy, přesnídávky nebo sirupy, servírujete tu nejvoňavější kávu nebo mícháte osvěžující limonády? Stojíme o vás všechny! Chceme, aby na Apetit pikniku bylo opravdu z čeho vybírat a každý milovník dobrého jídla si přišel na své! 

Chcete předvést své umění na nejlepší gastronomické party pod širým nebem? Stačí se registrovat tady: piknik.apetitonline.cz/registrace 
 

 

Na registraci na 8. Apetit piknik máte čas pouze do 11. 3. 2018, takže neváhejte a vyplňte formulář ještě dnes. Redakce pak vybere kulináře, prodejce a farmáře, kteří se v červnu představí na Apetit pikniku. Pojďte do toho s námi!

Víte o někom, kdo by na pikniku rozhodně neměl chybět? Pište nám své tipy na piknik@apetitonline.cz!
 

V případě jakýchkoli dotazů pište na piknik@apetitonline.cz.

Přidat komentář