Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Mamma mia! alebo To najlepšie od talianskych matiek

Časopis Apetit přichází na trh s novou edicí kuchařek, tentokrát zaměřenou na mezinárodní kuchyně. První kuchařkou z nové řady je kniha věnovaná kuchyni italské, která je mezi čtenáři Apetitu tolik oblíbená!

V kuchařce najdete ty nejlepší italské recepty – na úplnou klasiku (boloňské ragú, caprese, pesto, milánské rizoto…), bleskové recepty na těstoviny anebo saláty a chuťovky, ale i složitější recepty popsané krok za krokem tak, aby je zvládli i úplní začátečníci (třeba na domácí pastu, těsto na pizzu, gnocchi) a vybrané regionální speciality například z Jižního Tyrolska nebo Sicílie. A samozřejmě nechybí ani proslulé italské dezerty - tiramisu, panna cotta, ledové semifreddo…Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a používat italské suroviny - od olivového oleje přes parmazán a mozzarellu až po zeleninu a ovoce (artyčok, fíky atd.), co si přivézt z dovolené, jak číst v jídelním lístku v pizzerii atd.„Autorka kuchařky Katka Švejdová žila pár let v Itálii a propadla šarmu italských mužů, ale především kouzlu italské kuchyně. Recepty, které jí často prozradily právě mamme italiane, jsou tak opravdu autentické, ověřené redakcí časopisu Apetit, ale hlavně uvařitelné i v českých podmínkách,“ říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková.P. S. Apetit vám doma zařídí pořádnou itálii!160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do sedmi kapitol:       

  • Šupito presto      
  • Bravo, pizza!       
  • Pasta, a basta!       
  • Pod jižním sluncem       
  • Horská výprava       
  • Grandiózní hostina       
  • Sladký život

Koupíte v prodejnách a e-shopu Magnet Press www.press.sk/knihy, v Partner Technic a na www.bux.sk.

Prolistujte si kuchařku

Učíme se od mistra: dort pro lásku Učíme se od mistra: dort pro lásku Učíme se od mistra: dort pro lásku Učíme se od mistra: dort pro lásku

Přidat komentář