Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Recepty na sladká jídla

Sladká jídla mají své skalní zastánce, kteří při představě krupicové kaše, buchtiček s krémem, bavorských vdolečků, buchet nebo rýžového nákypu radostně poskakují. Obědy na sladko můžeme mít spojeny s prázdninami u babičky, bývají však i součástí jídlelníčku v jídelnách, kde je doprovázejí tradiční polévky nebo doplňky.  S našimi recepty si můžete sladké dětství připomenout.

...

  
Palačinky, crêpes či lívance
zachraňují v mnohých rodinách večeře či letní obědy – k velké radosti všech. A to jsme ještě nezmínili císařský trhanec a vafle, kterými k snídani pohrdne málokdo!

Klasiky z babiččiny kuchyně 

Lívance, palačinky, trhance a vafle 

Nadýchané lívance, zlatavé palačinky či crêpes smažené na másle a voňavé vafle těch nejrůznějších tvarů, to je kategorie sama o sobě. Každá rodina má ověřený recept, trendem je však zkoušet i zdravější alternativy těchto klasických sladkých pokrmů. 

Sladké snídaně 

Zejména děti milují snídaňové cereálie s mlékem nebo jogurtem. Pokud mezi ně patří i vaše ratolesti, zkuste jim jako překvapení připravit domácí „cini minis“. Mezi sladké snídaně můžeme však počítat i různé druhy smoothie, poháry s domácí granolou, müsli a sladké snídaňové kaše


Celý popis