0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte hned 5 pomocníků v jednom: skvělou multifunkční mikrovlnnou troubu Whirlpool MWP 3391 SX

AD
Whirlpool MWP 3391 SX
ZDROJ: Whirlpool
sdílet:

Není mikrovlnná trouba jako mikrolnná trouba. Whirlpool MWP 3391 SX toho umí daleko víc než jenom ohřívat či rozmrazovat jídlo. Tento prémiový spotřebič, který pohodlně postavíte na linku, totiž dovede také plnohodnotně péct jako klasická horkovzdušná trouba, grilovat, vařit v páře pomocí speciální nádoby nebo zapékat či smažit do křupava s minimem tuku. A, jak jste se mohli dočíst v lednovém Apetitu, tohoto talentovaného pomocníka pro všední i sváteční dny teď jeden z vás může vyhrát!

Whirlpool MWP 3391 SX vám pomůže s rychlou, ale přitom zdravou přípravou jídla. Kromě výkonného 3D systému ohřevu se pyšní i dalšími praktickými funkcemi, jako třeba grilem, rozmrazováním, zdravým vařením v páře či funkcí Crisp pro křupavé pokrmy jako z tradiční trouby. Za zmínku určitě stojí i přednastavené recepty ChefMenu, kdy si stačí vybrat pouhým stiskem a trouba už uvaří za vás. Nezní to jako sen?

Jak vám multifunkční mikrovlnná trouba Whirpool usnadní život?

1. Skrytý asistent

Inteligentní technologie 6. SMYSL využívá sadu inteligentních senzorů pro intuitivní vaření. Takže stačí jednoduše zadat druh potraviny a hmotnost nebo zvolit některý z automatických receptů a mikrovlnná trouba zařídí zbytek – nastaví nejlepší funkci, úroveň výkonu a čas vaření. 

2. Horkovzdušné pečení jako v klasické troubě

V zadní části této multifunkční mikrovlnné trouby se nachází výkonný ventilátor s kruhovým topným tělesem, takže poslouží i pro tradiční a horkovzdušné pečení, jaké nabízí klasická trouba. Dokonale v ní proto upečete všechna tradiční jídla: od kynutých koláčů přes kuřátko až po sváteční pečeni. Velkou výhodou je i možnost kombinovat působení horkého vzduchu, což výrazně zkrátí čas přípravy. 

3. Zapékání dokřupava a smažení bez tuku

Kdo by neměl rád křupavou pizzu nebo krustu na zapečených francouzských bramborách? Spolehlivě ji vykouzlíte pomocí patentované funkce Crisp v kombinaci se speciálním stejnojmenným talířem.

 

trouba Whirlpool MWP 3391 SX
ZDROJ: Whirlpool

 

Tím to ale nekončí – využívat bude moci i patentovanou funkci CrispFry. Jde o unikátní způsob smažení s minimem tuku nebo zcela bez oleje, podobně, jako to dovedou třeba horkovzdušné fritézy. Funkce je založena na kombinaci účinků výkonného grilu, prostorové distribuce mikrovln a unikátního talíře Crisp, který udržuje stálou teplotu 210 °C, a tím docílí skutečně perfektního propečení: ani málo, ani moc. Nabízí až 18 různých kombinací pečení. Hodí se nejen pro čerstvé potraviny, ale bez obav můžete použít i mražené potraviny jako například mořské plody, masové kuličky, hranolky nebo rybí prsty apod.

 

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX
ZDROJ: Apetit

 

4. Křemíkový gril

Máte rádi grilované pochoutky? Přístroj vám je připraví rychlostí blesku a ve skvělé kvalitě, i když se za oknem žení všichni čerti a grilování venku nepřipadá v úvahu. Je totiž vybavený výkonným křemíkovým grilem s výkonem 1000 W, který se nahřeje už za jednu minutu a dokáže dosáhnout teploty až 800 °C. Dokáže proto připravit pokrmy rychleji, než klasický gril a také úsporněji z hlediska nákladů na energii. A co víc, ušetříte si namáhavé čištění. Spotřebič se totiž dokáže vyčistit docela sám.

5. Vaření v páře

Funkce Vaření v páře s technologií 6. SMYSL je ideální pro přípravu zeleniny, ryb, rýže a těstovin ve speciální parní nádobě. Funguje ve dvou krocích: nejprve rychle přivede vodu k varu a pak následně udržuje teplotu vody, aby se tvořila aktivní pára po celou dobu nastavené délky vaření. Trouba sama přidává správné množství páry ve správný čas.

 

pomocník do kuchyně Whirlpool MWP 3391 SX
ZDROJ: Whirlpool

 

6. Rozmrazování a ohřev

Nepochybně užitečná je i funkce pro šetrné rozmrazení s ohřevem, které v mžiku vykouzlí jídlo tak svěží, jako byste je právě uvařili. Díky senzorové technologii celý proces proběhne tak, že si potraviny zachovají původní strukturu, vzhled a chuť. Potěší i další speciální funkce, například ta pro šetrné rozmrazování pečiva. 

7. Snadné ovládání, snadné čištění

Multifunkční mikrovlnná trouba s objemem 33 l a velkým otočným talířem o průměru 36 cm je elegantní nejen zvenku, ale s precizně provedeným nerezovým vnitřkem je krásná i uvnitř. Snadno a intuitivně se ovládá pomocí elektronického dotykového ovládání a otočného knoflíku. 

SOUTĚŽ z lednového vydání Apetitu

Trouba vás nadchla a už je vám jasné, že ji ve své kuchyni zkrátka potřebujete? Pak pro vás máme zprávu, která vás jistě nenechá v klidu. Až do 10. ledna 2022 máte možnost zapojit se do naší soutěže právě o tohoto praktického pomocníka. Odpovězte správně na jednoduchou otázku, kterou spolu se soutěžními pravidly najdete na stránce forms.burda.cz/mikrovlnkamwp 

Ze všech zúčastněných vybereme jednoho výherce, který získá multifunkční mikrovlnnou troubu Whirlpool MWP 3391 SX od Whirlpool.

Tak hodně štěstí!

Autor: Komerční prezentace

Comments

Anonym

Byla by to nádherná výhra,moc bych si to užila.

Apetit magazín

Jak vybrat nejlepší olivový olej a co s ním podniknout
  • Tipy a triky

Jak vybrat nejlepší olivový olej a co s ním podniknout

Olivovému oleji se připisují skvělé účinky jako dlouhověkost a zdraví. Je nedílnou součástí středomořské stravy, oblíbený je však po celém světě. Jaký typ olivového oleje si pořídit na salát, s kterým vařit a co znamenají názvy na etiketách...
5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč