Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Detox džus

Dlouze jsme v redakci diskutovali, co by měl obsahovat nápoj, který nás po ránu správně "nakopne" a osvěží tělo i mysl. Tohle je on!
31. 3. 2016 | Autor: Komerční prezentace

Ingredience:

  • 2 grapefruity
  • 4 mrkve, oloupané
  • 3cm kousek čerstvého zázvoru
  • med podle chuti

Příprava koktejlu:

  1. Oloupejte grapefruit, očistěte mrkev a oloupejte zázvor.
  2. Všechny ingredience nakrájejte na kousky tak, aby se vešly do odšťavňovače.
  3. Všechny připravené ingredience postupně dávejte do odšťavňovače a vymačkejte z nich šťávu.
  4. Podle chuti oslaďte medem. 

 

Něco navíc:

Grapefruit obsahuje vysoké množství vitaminu C, B1 a K a zvyšuje obranyschopnost organismu. Mrkev je velmi bohatá na vitaminy (především na vitamin A), vlákninu a antioxidanty. Zázvor je to pravý životabudič a má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky. Med má blahodárný vliv na zažívání, podporuje například množení populací probiotických bakterií. 

 

Díky novému šnekovému odšťavňovači Philips vybavenému inovativní technologií MicroMasticating skončí až 90%* šťávy a živin ze zeleniny a ovoce ve vaší sklenici a ne v zásobníku na odpad. Využijte potenciál všech surovin na maximum! Bojíte se, že po přípravě jednoho koktejlu strávíte v kuchyni hodinu čištěním odšťavňovače? Nemusíte, bude vám totiž stačit 1 minuta! Nový design přístroje také zohledňuje nedostatek prostor v mnoha kuchyních a tak se vejde se i do té nejmenší z nich.

Více informací najdete zde: www.philips.cz/odstavnovace

 

* Interní testy prováděné postupně s 1 000 g hroznového vína, jablek, ostružin, jahod, rajčat, vodního melounu, pomerančů a granátových jablek.
Loading Video...

Související

Jsou džusy a smoothies plnohodnotnou snídaní?

Vynikají nasládlou chutí, výživovými hodnotami i vysokým obsahem vitamínů. Zasytí na celé dopoledne a ochrání vás před...

Jak na jarní očistu podle tradiční čínské medicíny

Jaro se blíží mílovými kroky a tyto dny jsou báječným obdobím, kdy se pustit nejen do úklidu domova, ale také ve svém...

Přidat komentář