Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Nakoukněte do zákulisí McDonald’s

Chcete vidět, jak se dělá Big Mac? Stavte se tento pátek u McDonald’s. Všech 78 restaurací McDonald’s v České republice pořádá pro veřejnost Den otevřených dveří, který vám umožní poznat každodenní provoz restaurací McDonald’s, prohlédnout si jejich zázemí od míst všeobecně známých až po sklad potravin.
16. 4. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Nezáleží na tom, zdali patříte mezi milovníky hranolků a hamburgerů nebo naopak mezi ty, kdo by si u McDonald’s nekoupili ani obyčejnou vodu. Váš průvodce zodpoví všechny položené otázky, ať už budou zvídavé, nebo rejpavé. Zkrátka a dobře, budete mít možnost poznat McDonald’s zblízka.

Prolezte McDonald’s ‚od sklepa až po půdu‘

Každý, kdo v tento den do některé z provozoven zavítá, se bude moci během přibližně hodinové prohlídky seznámit s procesem přípravy jídel, se standardy kontroly kvality potravin nebo se systémem práce. Zjistíte, jestli se hranolky dělají z českých nebo polských brambor, odkud pochází maso na hamburgery, i to, že natočit správně zmrzlinu či nabrat porci hranolků rozhodně není tak snadné, jak se může na první pohled zdát.

Prohlídku doporučujeme rezervovat předem. Stačí si jen vybrat provozovnu, zvolit čas, určit přátele, které vezmete s sebou, a zavolat do restaurace, nebo rezervaci provést přes internet, tedy na stránkách www.mcdonalds.cz, kde vyplníte rezervační formulář.

Přidat komentář