Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Začínáte grilovat? Poradíme, jak vybrat nejlepší gril.

Za šťavnatými steaky z grilu nemusíte jenom na terasu či zahradu, stačí si pořídit kvalitní pomocníky do kuchyně. S nejnovějšími vychytávkami z Potten & Pannen – Staněk uspořádáte nezapomenutelné posezení s přáteli či rodinou kdykoliv a kdekoliv se vám zachce.
30. 6. 2020 | Autor: Komerční prezentace

S příchodem teplých slunečních paprsků nastává i dilema pro všechny příznivce grilovaných pochoutek, zda si konečně už pořídit svůj vlastní anebo dokonce vyměnit starý gril za nový? Můžeme vám usnadnit rozhodování, po kterém ze zahradních či domácích grilů sáhnout. Není to tak těžké, vybrat si ten pravý. Stačí si jen odpovědět na pár zásadních otázek.

Kde chcete grilovat?

  • V bytě

Nemůžete-li grilovat venku, ale přesto si chcete dopřát chuť grilovaného pokrmu, pak jsou tu pro vás grilovací pánve firem Staub, Woll a Zwilling, nebo malý plynový gril Weber Q 1200.

  • Na balkóně nebo terase

Grilování ve městě od vynálezu elektrických grilů řady Pulse a Q nikdy nebylo snazší. Podle svých preferencí si můžete zvolit gril elektrický řady Pulse 1000 a 2000, které si oblíbí především milovníci moderních technologií, nebo Q 2400, báječný společník na celoroční grilování nejen na balkóně, ale i v kuchyni, či plynové grily řady Q, a to buď malý Q 1200 nebo jeho většího bratra s praktickým integrovaným vozíkem Q 3200. Tento gril se díky jeho vysoké odolnosti nemusíte bát nechávat venku, takže se rychle stane vskutku luxusním doplňkem vaší terasy. 

  • Na zahradě nebo terase

V otevřeném prostoru si už můžete dovolit grily na dřevěné uhlí či větší grily plynové. V Potten & Pannen – Staněk najdete oboje. Pokud chcete grilovat převážně jen o víkendech a na zahradě či terase a milujete vůni kouře ze dřeva, vašim nároků určitě dostojí grily na dřevěné uhlí Weber Original Kettle a Master-Touch. I na zahradě se uplatní plynový gril Q 3200, u kterého jistě oceníte dostatek odkládacího prostoru, nebo gril řady Spirit II, díky kterému můžete grilovat každý den i pro větší společnost. Pokud požadujete nekompromisní kvalitu, chcete grilovat za každého počasí a rádi zkoušíte nové možnosti přípravy jídel, pak vám jistě učaruje některý z plynových grilů Weber Genesis II.

  • Na cestách

Záleží na tom, zda jste milovníky vůně grilování na dřevěném uhlí, vykoupené ovšem složitějším podpalováním, anebo chcete jen gril otevřít a začít. V prvním případě je pro vás jednoznačnou volbou lehký a malý Weber Go Anywhere, ve druhém o něco větší a těžší Weber Q 1200.  Ani jeden vás nezklame, pokud hledáte gril, který si budete moci sbalit s sebou na dovolenou nebo třeba jen na piknik v parku.

Kolik vás je?

  • 1–6 osob

Pořídit si můžete grilovací pánev, griddle, elektrický gril nebo malý až středně velký gril na dřevěné uhlí.

  • 4–8 osob

Uvažovat byste měli o středním až velkém grilu na dřevěné uhlí nebo o středním plynovém grilu.

  • 4–10 osob

Střední plynový gril je pro vaši skupinku ideální.

  • 4–12 osob

Pro větší společnost je velký plynový gril to pravé – velmi jednoduše zapálíte, neuvěřitelně rychle rozpálíte a pak už jen necháte pracovat geniální GS systém a věnujete se svým přátelům a rodině.

Přidat komentář