Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vyhrajte zájezd do Stockholmu

Vyhrajte zájezd do Stockholmu

Projděte se po zahradě švédského velvyslanectví, prověřte své znalosti v oblasti klimatu a vyhrajte jednu ze třinácti skvělých cen! Při příležitosti zahájení švédského předsednictví Evropské unii pořádá velvyslanectví klimatický kvíz, a to ve spolupráci se čtyřmi švédskými společnostmi působícími i na českém trhu. Hlavními partnery kvízu jsou společnosti Skanska a ABB, partnery jsou společnosti NIBE a IKEA. Čeká na vás deset otázek se třemi možnými odpověďmi a navrch jedenáctá rozřazovací otázka pro případ, že by více soutěžících zodpovědělo správně všech deset otázek.
3. 7. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Kolik toho víte o změnách klimatu a o Švédsku? Víte, jak vy sami můžete v každodenním životě snížit svou uhlíkovou stopu? V zahradě velvyslanectví naleznete 10 otázek, které se týkají změn klimatu. Každá otázka se věnuje specifickému tématu a obsahuje úvod, samotnou otázku a 3 možné odpovědi (A, B, C). Na zelený lístek pro odpovědi vyznačte, která odpověď je podle vás správná. Aby bylo možné určit vítěze v případě, že více soutěžících zodpoví správně všech 10 otázek, nezapomeňte vyplnit odpověď k otázce 11 na druhé straně odpovědního lístku. Ambasáda pak vyhlásí výherce koncem července prostřednictvím e-mailu a internetových stránek (www.swedenabroad.se/prague), kde také posléze naleznete správné odpovědi. Abyste mohli obdržet některou z cen, je třeba mít bydliště v České republice. Kvíz bude přístupný ve dnech 2. až 10. června denně od 13.00 do 17.00 hodin v zahradě švédského velvyslanectví (Úvoz 13, Praha 1, Hradčany).

Co můžete vyhrát?

1. cena Víkend pro dva ve Stockholmu, prvním ‚Evropském zeleném městě‘ roku 2010. Cena zahrnuje letenky s příplatkem na kompenzaci emisí CO2 a ubytování na dvě noci v ekologickém hotelu.
2. cena Víkend pro dvě osoby v ekologickém centru Hostětín, včetně ubytování v dvoulůžkovém pokoji s nádherným výhledem do zahrady, prezentací ekologických projektů, plné penze s tradiční českou kuchyní, přírodním moštem a calvadosem. Ultranízkoenergetické centrum Hostětín pro udržitelný rozvoj venkova postavila společnost Skanska jako tzv. pasivní dům v jihovýchodních Čechách.
3. cena Oběd pro dva s velvyslankyní Švédska v České republice Catherine von Heidenstam na švédském velvyslanectví v Praze
4. cena Poukaz v hodnotě 4000 Kč na návštěvu restaurace řetězce Kampa Group v Praze
5.–7. cena Dárkový poukaz IKEA v hodnotě 2000 Kč
8. cena Poukaz v hodnotě 2000 Kč na návštěvu restaurace řetězce Kampa Group v Praze
9.–13. cena Pracovní lampa Sunnan na sluneční baterie od IKEA

Výherce první a druhé ceny obdrží rovněž cestovní hodiny s rádiem a dva nože Swiss Army od společnosti ABB.

Přidat komentář