0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

AD
Cinzano drinky
ZDROJ: Cinzano
sdílet:

Aperitivo Italiano je chvíle vyhrazená rodině, přátelům a ochutnávání. Nesmí chybět tyčinky grissini, krekry, sušená rajčata, olivy a samozřejmě sklenička osvěžujícího aperitivu, který doladí party atmosféru a připraví chuťové buňky na večeři. 

Měření

Jak ale vybrat ten pravý aperitiv? Pokud milujete sladší chuť, zkuste klasické Cinzano Bianco, výrazné Cinzano Rosso nebo sušší Extra Dry. Dáváte-li přednost hořko-sladké chuti, sáhněte po legendárním Aperolu s mírně nahořklou chutí a vůní pomerančů. Ikonou hořkých nápojů je Campari – světoznámý bitter s hořkou chutí bylin. Pokud neholdujete alkoholu, oceníte Crodino. Bianco potěší kořeněnou hořkosladkou chutí, Crodino Rosso zase vůní krvavých pomerančů. A nezapomeňte, že k létu patří také míchané drinky...

Cinzano: Aperitiv, který pil už Casanova

Bratři Cinzanové ho poprvé namíchali v roce 1757. Základem je kvalitní italské víno, alkohol, cukr. Obsahuje také jalovec, pomerančovou kůru, hřebíček, muškátový oříšek, pelyněk nebo koriandr. Dnes je oblíbenou součástí míchaných drinků.

Cinzano jako základ letních drinků
ZDROJ: Cinzano

Perfektní společník pro letní večery je Cinzano Rosé. Jak na něj? Do sklenice s ledem přidáte 1 díl Cinzano Bianco, 2 díly růžového toniku a oblíbené lesní ovoce.

Cinzano s okurkou a lesním ovocem
ZDROJ: Cinzano

Hledáte vyváženost a svěžest? Spojte 1 díl suchého Cinzano Extra Dry se 2 díly klasického toniku, led a je tu Cinzano Tonic! Dojem doladí kousek okurky a máta.

Zkusit můžete ale také Cinzano Ginger! Je v něm: led, 1 díl Cinzano Rosé 2 díly zázvorové limonády a navrch plátek citronu a kousek čerstvého zázvoru.

Cinzano zázvor
ZDROJ: Cinzano

A další lahodné drinky, které vás v létě potěší? Máme hned několik tipů!

Crodino, nejoblíbenější aperitiv bez alkoholu 

Chcete si užít skvělou chuť a současně si zachovat jasnou hlavu? Zkuste Crodino Spritz. Do sklenice s ledem přidejte lahvičku sladšího bylinkového Crodino Biondo či výrazného Crodino Rosso a doplňte sodou. A navrch plátek pomeranče!

Aperol, radost ze života

Vyvážená hořko-sladká chuť Aperol Spritz nesmí chybět při žádném setkání s přáteli.

Do sklenice ledu nalijte 1 díl prosecca, 1 díl Aperolu a trochu perlivé vody. K promíchání stačí jedno otočení lžičkou, aby se ingredience spojily, ale nápoj neztratil perlivost. Nakonec přidejte plátek pomeranče. Pijte bez brčka, ať se nepřipravíte o báječnou pomerančově bylinkovou vůni. 

Campari: Elegantní bitter 

Hořký aperitiv s jasně červenou barvou si vychutnáte v mnoha podobách! Campari Orange je letní klasika. Na led nalijte 1 díl Campari, 3 díly čerstvé pomerančové šťávy nebo džusu a přidejte plátek pomeranče. 

Lehký a hořký? Campari Spritz. Smíchejte 1 díl sody, 2 díly prosecca, 1 díl Campari a doplňte plátkem pomeranče.

Svěžest v každé kapce vznikne spojením 1 dílu Campari a 6 dílů vychlazené sody. Stačí ozdobit pomerančem a je tu Campari Soda.

Negroni s jedním dílem Campari, 1 dílem Cinzano Rosso a 1 dílem ginu na ledu ozdobené plátkem pomeranče znají všichni příznivci silnějších drinků.

Aperol Crodino
ZDROJ: Cinzano

Je krásné mít svůj letní rituál, na který se můžeme těšit! Více info o nabídce najdete na www.cinzano1757.cz.

Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?
  • Zdraví a výživa

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?

Chléb v nejrůznějších podobách provází lidský jídelníček od pradávna. Protože ho lze snadno a levně připravit, navíc je jeho použití všestranné a univerzální, stal se základní potravinou a důležitým pokrmem mnoha lidí po celém světě. S...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč