0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Do Bratislavy přiletěla Potrefená husa

pivo
ZDROJ: Unsplash.com
sdílet:

Slovenská metropole má svůj první Staropramen Beerpoint. Najdete jej v bratislavském Avion Shopping Parku, a přestože byl otevřen už 11. listopadu, oslavy jsou naplánovány na tuto neděli. Těšte se na ochutnávky a soutěže o praktické ceny a fotku s husou

„Naším cílem je představit novou Potrefenou husu zákazníkům obchodního centra, kteří si u nás mohou zpříjemnit své nakupování. Lidé si budou moci restauraci prohlédnout, ochutnat jednohubky z naší kuchyně, zasoutěžit si o poukazy na volnou konzumaci, vyfotit se s živou husou či jejím maskotem a ti nejmenší dostanou na památku balonky,“ láká na oslavu otevření nové Potrefené husy Beerpoint David Petřík, manažer značkových restaurací Pivovarů Staropramen. Nedělní program začne v 10.00 a skončí po 16.00. Otevírací doba restaurace je 9.00–22.00, od pondělí do neděle.

Potrefená husa uhasí žízeň a zažene hlad
Restaurace nabízí široký výběr piv z Čech i z celého světa. Čepovat i podávat se bude Staropramen světlý, Staropramen Granát, Stella Artois či Hoegaarden White nebo lahvový Staropramen ležák, Velvet, Kelt, Stella Artois nealko, Staropramen nealko, Leffe Bruin či Leffe Blonde. Chybět nebude ani něco na zub, na menu jsou jídla ze slovenské i české domácí kuchyně.

Mezi speciality nové restaurace například patří Pappardelle e Spaghetti Nero s grilovaným lilkem, paprikou, hříbky, feferonkou a lupínky parmazánu, Beefsteak z býčí svíčkové se zeleninovým ragú, pečeným tomatem a omáčkou z celozrnné hořčice nebo Krém panacotta s polévkou z lesního ovoce a bílého vína, dekorovaný lístkem čerstvé máty.

Návštěvníci Avion Shopping Parku byli do nedávné doby odkázáni jen na fastfoody, nově zrekonstruované západní křídlo, kde se usídlila i restaurace Potrefená husa Beerpoint, je nyní celé věnované gastronomii. Restauraci najdete v prvním patře a je z ní výhled na nově vybudovanou ledovou plochu.

Není husa jako husa
Pivovary Staropramen mají již 26 Potrefených hus po celé České republice a dvě na Slovensku – v Bratislavě. Jednotlivé restaurace se dělí do tří skupin (konceptů), které se od sebe liší převážně svým umístěním. Potrefená husa Restaurace je kosmopolitní restaurace, která je obvykle situována do center velkých měst s počtem obyvatel nad 50 000. Důraz je v ní kladen na kvalitu podávaného piva, pokrmů i poskytovaných služeb. Potrefenou husu Sport Bar najdete na sídlištích a v menších městech. Jejím účelem je přispět k povznesení gastronomické a pivní kultury a nabídnout protipól nonstop barům a obyčejným hospodám.

Potrefená husa Beerpoint byla vyvinuta speciálně jako koncept s nabídkou piv a kvalitních pokrmů do obchodních center ve velkých městech.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit