0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Pojďte s námi na Apetit piknik. Registrace pro kulináře a prodejce

muffiny s krémem
ZDROJ: Archiv
sdílet:

I v tomto roce pro vás připravujeme kulinářský trh a hledáme neobjevené talenty, kteří na něm budou prodávat své dobroty. Pátý Apetit piknik se koná v sobotu 20. června 2015 v Havlíčkových sadech v Praze na Vinohradech.

Změna lokality je jednou z novinek letošního pikniku. Účastníků akce je rok od roku víc a Grébovka nám nabídne více prostoru než park na Karlínském náměstí. Právě teď se můžou hlásit všichni, kdo chtějí jít se svými dobrotami na trh. Už teď se nám sbíhají sliny na koláče, džemy, sirupy, paštiky, muffiny, burgery a další dobroty od amatérských kulinářů i profesionálních prodejců. 

Chcete předvést své umění na nejlepší gastronomické party pod širým nebem? Stačí se registrovat tady --> akce.burdamedia.cz/Apetit-piknik-2015 Registrace končí 27. března. Redakce pak vybere kulináře, prodejce a farmáře, kteří se v červnu představí na Apetit pikniku. Pojďte do toho s námi!

apetit piknik

Autor: jana.koprivova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit