Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Radost z domácího pečení

Radost z domácího pečení
sdílet:
Doma připravené chutná nejlépe – navíc s pomocníkem, který se umí otáčet.

Kdo jednou využil pomoci kuchyňského robota, už se bez něj v kuchyni těžko obejde. Postará se totiž o dokonale uhnětená těsta, perfektně vyšlehané krémy i sníh. Užijte si přípravu jídla a těžkou práci nechte na robotovi.

Jak vybrat vhodný přístroj?

Na moderní pomocníky se můžete spolehnout. Bez řečí vás podpoří při přípravě různých pokrmů a pomohou jednoduše dosáhnout perfektních výsledků. Pokud potřebujete důkaz kvality, můžete se inspirovat například modely Bosch MUM54D00 a MUM54I00, které získaly Známku kvality dTest.

Jejich hlavními přednostmi je velká, speciálně tvarovaná nerezová mísa o objemu 3,9 l, ve které jednoduše zpracujete až 2 kg piškotového těsta nebo 1,5 kg kynutého těsta. Díky 3D planetárnímu míchání a silnému 900W motoru perfektně promíchají veškeré suroviny. Multifunkční rameno má 3 druhy pohonu v rozdílných polohách a automatickou parkovací pozici. Manipulace je proto velmi pohodlná a plnění mísy jednoduché. Využít můžete 7 různých rychlostí. Díky svému elegantnímu designu se navíc tento robot stane stylovým doplňkem vaší kuchyně. Více čtěte zde.

Domácí loupáky

Zavzpomínejte na dětství a pochutnejte si například na čerstvých loupácích podle receptu Kateřiny Kuranové (@smoothcooking). 

Domácí loupáky

Doba přípravy: 15 minut (+ 30 minut kynutí, + 15 minut pečení)

Náročnost: střední

INGREDIENCE 

  • 500 g hladké mouky (pšeničné, můžete použít hladkou špaldovou)
  • 300 ml mléka
  • 50 g másla
  • 100 g cukru
  • 1/2 lžičky soli
  • 20 g čerstvého droždí nebo 1 pytlíček sušeného

Podrobný postup přípravy najdete na blogu Smooth&Cooking.

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit