0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ: o poukazy v hodnotě 1000 Kč na nákup v Tesco

Rohlik.cz uzené maso
ZDROJ: Rohlik.cz uzené maso
sdílet:

Rodinný nákup bez placení

 

Řetězec Tesco v říjnu 2012 představil novou řadu šedesáti výrobků, které prodává pod označením ‚Pravá chuť‘. A že je co ochutnávat! Milovníci sladkého si vyberou z nejrůznějších druhů ovocných koláčů či buchet. Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi kvalitní české uzeniny a maso, včetně zabijačkových pochoutek.

logo poctivá recepturaNovinky domácího původu zahrnují třeba i lahůdkové saláty, pomazánky nebo staročeský chléb. Přestože se jedná o pestrý výběr potravin, mají jedno společné. Jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin a obsahují minimální množství přídatných látek. Na obalu každého výrobku navíc naleznete informaci, v čem spočívá jeho jedinečnost.

O kvalitě výrobků s označením ‚Pravá chuť‘ se můžete přesvědčit sami. Soutěžte o nákup, který vás nebude stát ani korunu! Až do čtvrtka 10. ledna 2013 můžete na Apetitonline.cz vyhrát poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup libovolných výrobků v prodejnách Tesco.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit