0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vařte s dětmi! Máme pro vás nový speciál

apetit speciál
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Nové speciální vydání časopisu Apetit Vaříme pro děti přináší 98 ověřených receptů a vtipné nápady na dorty, palačinky, svačinky, rychlé večeře... S námi je vaření hračka!

O dětech a o tom, co děti jedí (a co ani náhodou), víme v Apetitu svoje. K dnešnímu dni připadá na naši devítičlennou redakci sedm dětí nejrůznějšího věku. A za těch deset let, co časopis vychází, jich už byl úctyhodný počet… Spousta z nich se taky na stránkách Apetitu objevila – jak zdobí cukroví, pečou pizzu, pouštějí draky… Dcery naší food stylistky Milky Volfové měly jednu dobu dokonce svoji pravidelnou rubriku!

lízátka

A tak kromě toho, že věčně přemýšlíme o tom, co uvařit na stránky Apetitu, aby to bylo dobré, krásné, neotřelé a podobně, taky často řešíme, co uvařit dětem, aby jim to chutnalo. Poradíme vám, jak vykouzlit večeři do deseti minut po příchodu z práce, co dětem připravit k svačině, aby jim to ve škole líp myslelo a běhalo, co přibalit do batůžku na výlet, čím se blýsknout na narozeninové party a jaký upéct dort, aby na něj nikdy nezapomněly. Při přípravě tohoto čísla jsme si vzali na pomoc ještě uznávané šéfkuchaře a zeptali jsme se jich, co vaří doma svým dětem, blogerku Věrušku, která připravila recepty do článku Gurmánem od 9 měsíců, autorku kuchařek pro dceru Janu Florentýnu Zatloukalovou i odborníky z řad lékařů, aby nám přidali pár tipů, jak vařit a jíst zdravěji. S těmi všemi jsme pro vás sestavili speciální vydání, se kterým zaručeně uspějete i u těch nejzmlsanějších ratolestí.

Ať vám i vašim dětem podle Apetitu chutná!

titulka apetit speciál

 

Autor: jana.koprivova

Comments

Herta Tesařová

Dobrý den, kdy bude v prodeji u nás ho ještě nemají . Děkuji Herta

Anonym

Dobrý den, ráda bych se zeptala, od kdy a do kdy bude tento speciál v prodeji. Ptala jsem se na něj na několika stáncích, zatím ho nikde nemají.
Děkuji, Pavla

Radka Agoune

Zdravím, nevíte, kde se tento speciál dá koupit? Já už ho několik dní sháním po všech trafikách a nikdo o něm prý neslyšel.... ? :-(

Pavla Bialozytova

Dobrý den.
Mohla bych si u vás objednat jeden výtisk časopisu Apetit vaříme pro děti.Nestihla jsem si ho koupit a už ho nikde ve stáncích nevidím.Děkuji Pavla Bialožytová email [email protected] Děkuji za odpověď

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč