0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vylepšete svou kuchyň se Dny Marianne

Vylepšete svou kuchyň se Dny Marianne
sdílet:
Rádi se pouštíte do kulinárních dobrodružství, ale zoufale vám schází nějaký šikovný pomocník? V rámci Dnů Marinne, které letos proběhnou v termínu od 18. do 20. září, máte jedinečnou příležitost svou kuchyň dovybavit či si splnit své dlouholeté sny o nové kuchyni, spotřebičích, nožích či porcelánovém servisu.

Dny Marianne neznamenejí pouze báječné slevy na módu a kosmetiku. Nový svěží vzhled můžete v rámci nejpopulárnější slevové akce dopřát i své kuchyni či celému bytu. Za hubičku! S řadou exkluzivních partnerů jsme pro vás připravili ty nejvýhodnější cenové nabídky, ze kterých si vybere opravdu každý. Přejete si novou kuchyň? Během třetího zářijového víkendu nastane ta pravá chvíle pustit se do realizace vašich plánů např. s Askem či Kuchyněmi Gorenje! V kuchyni trávíme opravdu hodně času, a proto by měla být místem, kde se cítíme opravdu příjemně. Neodkládejte proto její proměnu na „až jednou“, ale začněte s ní právě teď!

S kuchyní jste spokojení, ale potřebovali byste ji vybavit novými spotřebiči? Ani to není nejmenší problém! V nabídce Datartu, Alzy, Samsungu, Whirpoolu a dalších se jistě najdete přesně to, po čem toužíte, ať už je to lednice, parní trouba nebo myčka či menší spotřebiče jako kuchyňský robot či rychlovarná konvice. Možná spíše dozrál čas vyměnit starý porcelánový servis za nový, doplnit sadu hrnců a panví, pořídit si kvalitní nůž, nepřilnavou formu na bábovku nebo třeba nové příbory – Tescoma a další partneři jsou vám službám.

Pokud na své kuchyni, ani jejím vybavení nechcete nic měnit, pak vás možná zlákají dekorace do bytu, široká nabídka bytového textilu nebo interiérové vůně... Ať už se rozhodnete svůj byt či domek zkrášlit čímkoli, nešlápnete. Váš domov si trochu „rozmazlování“ rozhodně zaslouží!

Jak vidíte, i nám v redakci se honí hlavou spousta představ a nápadů, jakým způsobem vylepšíme naše kuchyně i domácnosti. S tím, jak se Dny Marianne nenápadně blíží, dostávají naše sny čím dál jasnější obrysy.  

Rozhodně doporučujeme zastavit se v novinovém stánku pro zářijové vydání Marianne nebo Marianne Bydlení se slevovými kupony, objednat si je do schránky nebo si jednoduše stáhnout mobilní aplikaci Dny Marianne! Věřte, s kuponovou knížkou v ruce nebo všemi slevami přehledně uspořádanými v mobilu se vám budou plány na vylepšení bytu spřádat mnohem lépe. Pozor, kupony v Marianne a Marianne bydlení se jako každý rok liší.

Marianne 9/2020 Marianne Bydlení 9/2020
Fotografie: archiv časopisů Marianne a Marianne Bydlení

Zářijovou Marianne i Marianne Bydlení i s kupony si můžete objednat až domů do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz a www.mariannebydleni.predplatsi.cz.

Nezapomeňte, prodloužený víkend plný nejvýhodnějších nákupů letošního roku startuje už v pátek 18. září!

Vše o akci Dny Marianne se můžete dočíst na www.dny.marianne.cz.

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč