Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vyhrajte večeři za 20 000!

Vyhrajte večeři za 20 000!

Zúročte své poznatky z návštěvy hospod a restaurací a podělte se o své kulinářské zážitky i s Maurerovým výběrem Grand Restaurant. Nejenže se zařadíte mezi nezávislé hodnotitele českých restaurací a můžete tak ovlivnit pořadí TOP 100 nejlepších restaurací v naší zemi, ale zároveň můžete vyhrát večeři v hodnotě 20 000 korun!
7. 9. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Zúčastnit se soutěže o nezapomenutelný gastronomický zážitek v hodnotě 20 000 Kč může každý, kdo je na stránkách www.grand-restaurant.cz zaregistrovaný (registrace je zdarma) a do 9. 9. 2009 pošle hodnocení restaurace.

Hodnotí se jídlo, obsluha a interiér, a to známkami jako ve škole: 1 – excelentní, 2 – velmi dobré, 3 – dobré, 4 – snesitelné, 5 – vyhněte se. Vaše sms by měla být ve tvaru GRAND jmeno_RESTAURACE známka_JÍDLO známka_OBSLUHA známka_INTERIÉR. Ve skutečnosti to tedy bude vypadat takto: GRAND ULABUTE 1 3 2 (hodnotíte restauraci U Labutě, jídlo bylo skvělé, obsluha o něco horší a interiér nepotěšil ani neurazil).

Hlavní cenu – tedy večeři ve špičkové restauraci za 20 000 Kč – vyhraje registrovaný účastník, který z mobilu ohodnotí v době od 1. srpna do 9. září 2009 nejvíce restaurací. Dalších sto soutěžících bude odměněno publikacemi Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2009. Výhry obdržíte v září 2009. Podmínky soutěže zde. Samotnou soutěž pak najdete na stránkách www.grand-restaurant.cz.

Přidat komentář