Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
V Brně najdete první limotéku u nás

V Brně najdete první limotéku u nás

Dáte si limo?
2. 12. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Dobře zásobený obchod s nealkem se vám bude hodit nejen na oslavu vašich nezletilých dětí. Udělejte radost i sami sobě a místo klasických sycených limonád ze supermarketů ochutnejte zahraniční hity, slovenské mošty nebo tuzemské klasiky, které znáte z dětských let.

První česká limotéka


Hlavně nespokojenost s nabídkou nealkoholických nápojů v restauracích byl pro majitele důvodem pro otevření prvního obchodu tohoto druhu v České republice. Prodejny Limotéka, které najdete v Brně v ulicích Orlí a Koliště, nyní svým zákazníkům nabízejí dohromady 150 druhů tuzemských i zahraničních limonád, moštů a sirupů. Kromě toho v prodejně koupíte i pečený čaj a na občerstvení si můžete objednat ledové ovoce.Jen limo


Zahraniční nabídka limonád obsahuje mj. fritz kolu, Wostok, Bionade, Almdudler, Koks nebo speciální edici Angry Birds, která je mezi zákazníky velice populární díky stejnojmenné PC hře. To samé platí u tuzemské Zon, druhé nejstarší třebíčské limonády, limonád z Podorlické sodovkárny, Sládkovy limonády nebo moštů od slovenského výrobce Víno Matyšák. Přehled celé nabídky najdete na www.limoteka.cz.

Připravila Nikita Rybová

REKLAMA

Přidat komentář