Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pyžamová filmová party

Pyžamová filmová party

Patříte mezi nadšené filmové fanoušky a rádi byste pro podobně ‚postižené‘ kamarády uspořádali stylovou party? Poradíme vám, jak na to.
12. 5. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Co potřebujete

Základem všeho je pohodlí. Pokud nemáte dostatek pohovek a lenošek, je nejlepší vystlat promítací místnost peřinami a polštářky a požádat hosty, aby si další polštáře či pohodlné sedáky přinesli sebou. Jestli chcete, aby se na vaši party vzpomínalo skutečně dlouho, trvejte na vstupu pouze v pyžamech.

Výběr filmových lahůdek je jen na vás, ale pro podobný účel jsou pochopitelně nejvhodnější filmové série jako Star Wars, Pán prstenů, X-Men, Piráti z Karibiku apod. Podle výběru filmů je možné trošku dozdobit interiér vašeho bytu – například vytištěnými filmovými plakáty či rekvizitami.

Program

Pochopitelně že zlatým hřebem večera je promítání filmů, ale ne všechno se vždy musí točit kolem televize. Mezi jednotlivými filmy můžete udělat krátké pauzy, které vyplňte tématickými filmovými kvízy, abyste své hosty udrželi čilé a hlavně bdělé. Ideální je testovat hosty z podrobností v jednotlivých obrazech promítaných snímků – vítěze všech kol odměňte třeba vstupenkami do kina.

Co k jídlu

Bez popcornu to pochopitelně nejde, čím více, tím lépe. Až půjdete na nákup, určitě nezapomeňte na kalorické bomby jako brambůrky, křupky či ‚lupínky‘, ale přibalte i oříšky a mandle – ty vašim hostům dodají energii. Pro milovníky sladkostí přichystejte lentilky, čokoládu a pralinky. A aby hosté odpadli co nejpozději, navařte kotle kávy a vychlaďte litry coly.

Nezapomeňte na nejrůznější dipy, zkuste třeba oblíbené guacamole, pikantní pomazánku, hummus nebo dip z uzené makrely. Úspěch zaručeně sklidí i

Přidat komentář