Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Narozeninová party pro sportovního nadšence

Máte doma milovníka sportu a chystáte pro něj netradiční party? Připravte mu večírek ve sportovním duchu! Na fotbalové mistrovství světa nebo olympijské hry se dívají stamiliony televizních diváků a sdílení radosti z vítězství je dvojnásobné potěšení. A když se ještě doplní dobrým jídlem a pitím, není co řešit.
29. 5. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Nejdůležitější je dopředu zjistit, jaké zajímavé sportovní podniky se konají v době narozenin vašeho miláčka. Každý sport, ať už fotbal, hokej, anebo kriket, má své mistrovství světa, každý klub během sezony odehraje nějaký ten TOP zápas. Aby byl večírek opravdu stylový, nezapomeňte všem zúčastněným na pozvánce připomenout, ať se vybaví dresy a šálami. Barevná malovátka na tváři dodají party tu správnou šťávu a při podpoře českých reprezentantů na mezinárodním kolbišti by rozhodně neměla chybět státní vlajka. Chybu neuděláte, pokud si připravíte herní konzoli s hrou, která simuluje daný sport. V současné době to není problém – na playstationu si lze klidně zahrát golf nebo se posadit za volant formule 1.

Sportovcům vyhládne nejvíce, na hřišti i na party

Také u pohoštění se můžete inspirovat daným sportem. K fotbalu patří brambůrky, s ledovou plochou hokejového stadionu skvěle ladí zmrzlina. Obecně ale mějte na paměti, že by mělo jít o jídla, která lze bez problémů konzumovat rukama s očima upřenýma na obrazovku – doporučujeme především pizzu (vyzkoušejte klasickou margheritu) či párky v rohlíku.

Až někdo z českých sportovců získá zlatou medaili, nebo ‚váš‘ tým slavně zvítězí, všichni budou večírek ještě dlouho vychvalovat. A pokud se nezadaří, budou alespoň rádi, že se mohou o své zklamání podělit. V každém případě ale nezapomeňte na zásobu alkoholu – sportovní fanoušci se rádi napijí, ať už na radost, nebo na žal.

Přidat komentář