Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Uvolněte se na relaxační party

Uvolněte se na relaxační party

Léto se blíží a většina žen by ráda vypadala co nejlépe. Ne každá si však může dovolit víkendový pobyt v lázních či odpoledne ve wellness studiu.
30. 5. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Řešením je uspořádat relaxační party u vás doma. Vy i vaše kamarádky si určitě zasloužíte trošku klidu, odpočinku a bezstarostného klábosení. Abyste se cítily jako v opravdových lázních, doporučte v pozvánce přítelkyním, ať nezapomenou župánek a žabky.

Tu správnou atmosféru docílíte tím, že po bytě rozmístíte aromatické květiny, jako jsou růže či lilie, výzdobu doladíte všudypřítomnými bílými prostěradly, ručníky a mísami s ovocem. Nezapomeňte na vonné svíčky, relaxační hudbu a dostatek ženských časopisů.

K relaxačnímu odpoledni patří manikúra a pedikúra – vybavte se laky na nehty a nezapomeňte ani na odlakovače a dostatek vatových tamponků. Také kupte několik druhů pleťových masek nebo vyzkoušejte výrobu vlastních – doporučujeme například „rajčatové masky“http://zd­ravy.apetiton­line.cz/322-Krasna-uvnitr-i-navenek-rajcata.html". A pokud chcete, aby se na vaši relaxační party dlouho vzpomínalo, určitě si objednejte maséra nebo masérku. Nezapomeňte se vybavit DVD s ženskými klasikami jako Sex ve městě či Zoufalé manželky – až vás štěbetání omrzí, můžete se pobavit sledováním oblíbených epizod.

Nezapomínejte jíst a pít!

Tu pravou lázeňskou atmosféru docílíte podáváním kávy, čerstvě vymačkaných ovocných šťáv a chybět nesmí ani šampaňské s jahodou. Jako občerstvení zvolte sendviče s kuřetem a zeleninou a v žádném případě nezapomeňte na čokoládu – doporučujeme lahodné brownies či zapečenou čokoládu.

Přidat komentář