Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Uvařili jsme pro vás nový ApetitOnline.cz

Naše suroviny? Originální recepty, snadné vyhledávání a spousta čerstvé zábavy, která vám bude chutnat. S námi vás to bude v kuchyni bavit!
11. 7. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

Nové stránky jsme vyladili k dokonalosti, aby se vám s nimi lépe a zábavněji vařilo. Největší změna je jasná na první pohled: moderní a přehledná grafika a nádherné fotografie. Jídla vypadají tak lákavě, jen se pustit do vaření! Pro ty, kdo se rádi nechávají inspirovat, máme spoustu nových nápadů a tipů. A pro ty, kdo přesně vědí, jaký recept hledají, jsme připravili zdokonalené vyhledávání, které usnadní přípravu. 

A co se nezměnilo? Stejně jako původní stránky i nový Apetitonline.cz nabízí kvalitní databázi receptů, které jsou originální, jednoduché a funkční. S nimi se odvážně pustíte do vlastního kulinářského tvoření, ať už jste začátečníci, nebo zkušení kuchaři. 

Nový ApetitOnline.cz je ideální pomocník do kuchyně i na tablet nebo mobil! Díky responzivnímu designu se automaticky přizpůsobí každému zařízení a umožní vám vychutnat si dobré jídlo kdekoli a kdykoli. 

 

Komentáře

Obrazek uzivatele
No, což o to, nové stránky vypadají krásně, ale nevím, zda mi připadají lepší než staré. Možná jsem jen příliš konzervativní a časem si zvyknu. Zatím jsem třeba neobjevila mou oblíbenou poradnu.
I tak je Apetit pro mě nepostradatelným pomocníkem a oceňuji snahu stále ho vylepšovat.
Zdraví Holly
Obrazek uzivatele
Souhlasím s vámi..mě nové stránky taky nenadchly :-( otevírám je méně než ty staré
Obrazek uzivatele
Dobrý den, z těchto nových stránek nemohu otevřít svou kuchařku. Asi něco chybí mému PC?Pospíšilová
Obrazek uzivatele
nové stránky mě bohužel moc neoslovily.... Už je neotvírám tak často. Nevím proč se pořád vše mění... Za tu dobu co je navštěvuji je to už po 2. Za mě - minulé byly přehlednější a lepší.
Obrazek uzivatele
NOVÉ STRANKY SE MI NELÍBÍ,PRÍPADAJÍ MI NEPŘEHLEDNÉ.KDYŽ JSEM NĚKDY POTŘEBOVALA NAJÍT NĚJAKÝ RECEPTTAK TO BYLO HNED.NYNÍ JE TAM NEMOHU NAJÍT A MUSÍM PROJÍT VŠE.

Přidat komentář