0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Uvařili jsme pro vás nový ApetitOnline.cz

jídlo na talíři
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Naše suroviny? Originální recepty, snadné vyhledávání a spousta čerstvé zábavy, která vám bude chutnat. S námi vás to bude v kuchyni bavit!

 

Nové stránky jsme vyladili k dokonalosti, aby se vám s nimi lépe a zábavněji vařilo. Největší změna je jasná na první pohled: moderní a přehledná grafika a nádherné fotografie. Jídla vypadají tak lákavě, jen se pustit do vaření! Pro ty, kdo se rádi nechávají inspirovat, máme spoustu nových nápadů a tipů. A pro ty, kdo přesně vědí, jaký recept hledají, jsme připravili zdokonalené vyhledávání, které usnadní přípravu. 

apetitonline úvod

A co se nezměnilo? Stejně jako původní stránky i nový Apetitonline.cz nabízí kvalitní databázi receptů, které jsou originální, jednoduché a funkční. S nimi se odvážně pustíte do vlastního kulinářského tvoření, ať už jste začátečníci, nebo zkušení kuchaři. 

apetitonline doporučované recepty

Nový ApetitOnline.cz je ideální pomocník do kuchyně i na tablet nebo mobil! Díky responzivnímu designu se automaticky přizpůsobí každému zařízení a umožní vám vychutnat si dobré jídlo kdekoli a kdykoli. 

apetitonline v tabletu a mobilu

Autor: jana.koprivova

Comments

Jana Neničková

No, což o to, nové stránky vypadají krásně, ale nevím, zda mi připadají lepší než staré. Možná jsem jen příliš konzervativní a časem si zvyknu. Zatím jsem třeba neobjevila mou oblíbenou poradnu.
I tak je Apetit pro mě nepostradatelným pomocníkem a oceňuji snahu stále ho vylepšovat.
Zdraví Holly

Lenka Bellingerová

nové stránky mě bohužel moc neoslovily.... Už je neotvírám tak často. Nevím proč se pořád vše mění... Za tu dobu co je navštěvuji je to už po 2. Za mě - minulé byly přehlednější a lepší.

ALENA SKLENAŘÍKOVÁ

NOVÉ STRANKY SE MI NELÍBÍ,PRÍPADAJÍ MI NEPŘEHLEDNÉ.KDYŽ JSEM NĚKDY POTŘEBOVALA NAJÍT NĚJAKÝ RECEPTTAK TO BYLO HNED.NYNÍ JE TAM NEMOHU NAJÍT A MUSÍM PROJÍT VŠE.

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu
  • Tipy a triky

Chystej večer, snídej ráno: 5 nápadů na snídani v předstihu

Možná si ráno rádi přispíte, možná máte začátek svého dne rozpočítaný na vteřiny. Snídani ale odbýt nemusíte. I ve spěchu můžete dobře a plnohodnotně jíst, stačí se předem připravit. Lahodné smoothie, křupavé sendviče, báječné...

Obchod Apetit