Soutěžte o podzimní balíček plný chuti a energie

sdílet:
Soutěž byla ukončena.

Sychravý podzim ukazuje svou pravou tvář. Uplakané počasí a vlekoucí se zima nás provázejí na každém kroku. Výjimkou nejsou ani mrazivé dny a období kolem svatého Martina nás dokonce „obdarovalo" prvním sněhem. Pro většinu z nás je zima spojena s únavou a neustálým nedostatkem energie. S tím však můžeme nyní bojovat. Stačí organismus nastartovat správnou výživou. Ta by měla obsahovat především dostatek vlákniny i cenných vitamínů a minerálů. S jejich doplněním Vám pomohou chutné tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD - Klopina. Nyní si o ně můžete zasoutěžit!

Ve hře je 5 výherních balíčků s tyčinkami v celkové hodnotě 300 Kč.

A co na Vás v balíčku čeká? Výběr lahodných tyčinek, které jsou nutričně vyvážené a představují ideální zdroj postupně se uvolňující energie. Jsou vhodnou dopolední nebo odpolední svačinou mezi hlavními pokrmy. Díky praktickému balení se skvěle hodí na cesty nebo je můžete mít připravené v kabelce či autě pro případ, že Vás přepadne hlad.

Tyčinka Fit Nature z vysoce kvalitních ingrediencí je zcela bez konzervantů a umělých aromat či barviv. Má velmi vysoký obsah vlákniny a nízké procento nenasycených transmastných kyselin. Splňuje ta nejpřísnější nutriční a dietetická kritéria. Oříškové tyčinky Fit Simply Nut mají vysoký podíl sušeného ovoce, které si díky šetrnému zpracování uchovává vitamíny, vlákninu i minerální látky. Najdete v nich velké kousky vašich oblíbených ořechů, jako jsou kešu, mandle, lískové ořechy, pistácie nebo arašídy. Chuťovou bombou, která Vás nabije tou správnou energií, která se dlouho a rovnoměrně uvolňuje, jsou i cereální tyčinky Fit Challenger. Neobsahují konzervanty ani transmastné kyseliny, zato se mohou pochlubit vysokým podílem vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Další informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.usovsko.cz.

Soutěž byla ukončena.

Výherci:

  • Michaela Kohlová 
  • Pavel Vejvoda
  • Jiří Plechatý 
  • Jan Jonáš
  • Martin Kellner
Autor: Martina Zajícová

Obchod Apetit