Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Soutěžte o vstupenky na Foodparade

Soutěž byla ukončena. Oslavte začátek září s chutí. O víkendu 6. a 7. září se v areálu zámku v pražské Tróji koná festival Foodparade. Máme pro vás lístky zdarma.
29. 8. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

V letošním roce se můžete těšit na více než 20 předních restaurací z Prahy a okolí, a více než 25 farmářských stánků a stánků s delikatesami. Čeká na vás mnoho nových tváří z gastronomie, ale i stálice posledních let, jako jsou Hotel InterContinental, restaurace U modré kachničky, Občanská plovárna, pražírna Doubleshot a mnoho dalších.

Kromě ochutnávky degustačních menu jednotlivých restaurací či vybraných delikates a nápojů se hosté mohou těšit na bohatý doprovodný program, který bude letos doplněn nejenom o zajímavé degustace a ochutnávky.

Nebude chybět ani kuchařská soutěž I love food pro návštěvníky a nadšence gastronomie, která byla novinkou loňského ročníku a získala si velkou oblibu nejen mezi soutěžícími. 

Vzhledem k tomu, že Foodparade je místem pro celou rodinu, je samozřejmostí dětský koutek, tento rok opět s větší kapacitou a hravým programem. 

Pro dva z vás vstupenky pro dvě osoby. Znáte správnou odpověď na soutěžní otázku?

Kolikátý ročník festivalu Foodparade se letos koná?

a) druhý
b) třetí
c) čtvrtý

Odpověď na otázku najdete na www.foodparade.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Foodparade‘. Soutěž probíhá od 28. do 31. srpna 2014. Připraveny jsou dvě výhry (2x 2 vstupenky do areálu, kde festival probíhá). Vyhrává 100. a 200. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Výherci:
Jana Kandrlíková, Ostrava
Josef Krejčí, Praha

 

Přidat komentář