0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte vstupenky na Prague Food Festival 2015

Food Festival 2015
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Soutěžte o vstup na třídenní svátek dobrého jídla a pití. Koná se poslední květnový víkend.  Blíží se tradiční třídenní svátek jídla a pití, který bude opět hostit Královská zahrada Pražského hradu.

Od 29. do 31. května nabídne Prague Food Festival 2015 skvělé pokrmy, nejlepší šéfkuchaře, představí špičkové podniky, producenty nápojů a delikates, ale také promění areál v jednu velkou kuchařskou školu! Chybět nebude ani stánek Apetitu, kde se na vás bude těšit celá naše redakce.

předkrm

Vstupenky kupujte výhodně se slevou v předprodeji a nebo o ně soutěžte. Pro 10 z vás máme vstup pro 2 osoby zdarma. Znáte správnou odpověď?

Kolikátý ročník Prague Food Festivalu se letos koná?

a) 9.
b 10.
c) 11.

Nápovědu hledejte na www.praguefoodfestival.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Vstupenky PFF 2015‘. Soutěž probíhá od 11. do 17. května 2015. Připraveno je 10 výher. Vyhrává každý 50. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku, do vyčerpání výher. Výherci budou kontaktováni e-mailem. 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit