0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit.tv je digitálním počinem roku 2009!

Apetit.tv je digitálním počinem roku 2009!
sdílet:
Ve středu 2. 6. proběhlo ve Slovanském domě vyhlášení soutěže Časopis roku 2009. V kategorii Digitální počin roku 2009 se stal vítězem projekt Apetit.tv!

V čem je Apetit.tv nejlepší?


Podle odborné poroty je Apetit.tv názorným příkladem úspěšného multimediálního projektu vydavatele časopisů. Důležité je, že projekt Apetit.tv využívá pro podporu své obsahové části také současných populárních kanálů YouTube, Facebook, Twitter a dalších.

Videa představují vaření nejen názornou, ale také odlehčenou a motivující formou.

Podívejte se na nové video Apetit.tv. Darina Sieglová tentokrát vaří absolutní klasiku české kuchyně - vepřo knedlo zelo!


Dvojnásobná radost


Vítězství Apetit.tv nebylo jediným úspěchem vydavatelství Hachette Filipacchi 2000. Ve své kategorii zvítězil také časopis Marianne Bydlení, který se podle hodnocení porotců vyznačuje inspirativností, praktičností a nápaditostí obsahu.


Co je Časopis roku?


Letos se uskutečnil už šestý ročník této soutěže pořádané Unií vydavatelů. Jejím cílem je pomoci zadavatelům inzerce a odborné veřejnosti lépe se zorientovat na trhu. Celkem v devíti kategoriích soutěžilo 53 titulů.


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit