0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Farmářské trhy v Kladně každý pátek

Farmářské trhy v Kladně každý pátek
sdílet:
Primátor města Dan Jiránek uvedl, že farmářské trhy v centru města chtějí pořádat každý pátek. Radnice se netají s tím, že ji inspirovaly podobné akce, například v Praze, které měly velký úspěch.

Trhy jsou součástí snahy města o oživení centra Kladna


„Trhy jsou velmi žádané a již se osvědčily i v jiných městech, proto jsme jim dali zelenou,“ říká primátor města Kladna Dan Jiránek. V Kladně se budou konat od začátku června na náměstí Starosty Pavla na ploše 440 metrů čtverečních.


Přilákat více lidí na pěší zónu a její okolí je cílem nedávno založeného občanského sdružení Rozvoj historického centra města Kladna, které dostalo od radnice dotaci 1,5 milionu korun. Má za to pořádat hudební a divadelní vystoupení či soutěže pro děti a další akce.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit