HANÁK New Collection

sdílet:
HANÁK NÁBYTEK představuje novou kolekci, která rozšiřuje možnosti při tvorbě kompletních interiérů a uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Moderní trend spojení obytného prostoru s kuchyní přináší nové požadavky na estetické řešení. Díky ucelenému konceptu nové kolekce HANÁK NÁBYTEK bude interiér sladěný od kuchyně přes nábytek až po interiérové dveře.

Interiér zařízený dle HANÁK INTERIOR CONCEPT                            Foto: HANÁK NÁBYTEK

 

Nová kolekce v sobě snoubí praktičnost a nadčasový design. Přináší nové modely kuchyní, nábytku a interiérových dveří, díky kterým dosáhnete jednotného vzhledu v rámci celého interiéru.

Kombinace přírodní dýhy s bílým lakem polar ve vysokém lesku           Foto: HANÁK NÁBYTEK

 

Novinky se týkají také materiálů a barev. Společnost HANÁK V portfoliu značky HANÁK naleznete luxusní zlatou a stříbrnou metalízu, odolné matné laky nebo nové přírodní dýhy.

Přírodní dýhy jsou navíc ošetřeny pomocí nejmodernějších technologií lakování s využitím NANO LAKU, díky kterému vyniká struktura dřeviny a její přirozený vzhled.

Luxusní kuchyně ELITE                                                                       Foto: HANÁK NÁBYTEK

 

Pro snadnou orientaci připravila společnost doporučené kombinace materiálů a barev. Sladění interiéru dle HANÁK INTERIOR CONCEPT je tedy velmi jednoduché.

Neustálé investice do nejmodernějších technologií umožňují společnosti HANÁK NÁBYTEK nabídnout svým klientům vždy jen to nejlepší.

Interiérové dveře HANÁK v obkladu                                                        Foto: HANÁK NÁBYTEK

 

Realizace dokonalého interiéru se společností HANÁK se opravdu vyplatí. Prohlédněte si jejich bohatou fotogalerii reálných interiérů na www.hanak-nabytek.cz

 

Ukažte svůj styl. S blackSteel

Exkluzivní vestavné spotřebiče Siemens studioLine s technologií Home Connect zaujmou moderním a vytříbeným vzhledem i špičkovými funkcemi.

Vestavné spotřebiče Siemens studioLine                                                     Foto: SIEMENS 

 

Fascinující design blackSteel, vysoce kvalitní materiály a nejmodernější výbava pro ty nejvyšší nároky – to jsou charakteristické vlastnosti spotřebičů, díky nimž získá vaše kuchyň jedinečný nádech exkluzivity. Ať už spotřebiče sestavíte jeden vedle druhého, nebo na sebe, celkový dojem z kuchyně bude vždy fantastický. Cíl řady studioLine je jednoduchý: být ve všem nejlepší.

Design blackSteel                                                                                                    Foto: SIEMENS 

 

V nabídce najdete pečicí, parní a mikrovlnné trouby, odsavače, celoplošné indukční varné desky, kávovary, myčky, chladničky i mrazničky – navíc poprvé i vakuovací zásuvky. A to vše vybavené inovativními technologiemi a vyrobené z nejkvalitnějších materiálů.

Stylové spotřebiče Siemens studioLine                                                              Foto: SIEMENS 

 

Se studioLine bude váš život zábavnější a užijete si vaření jako v pětihvězdičkové restauraci. Více o řadě spotřebičů Siemens studioLine najdete na https://www.siemens-home.bsh-group.com/cz/studioline

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit