0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Objednejte si jídlo do parku!

piknik
ZDROJ: Archiv
sdílet:

U Riegrových sadů vznikl pick-up point, kde si můžete vyzvednout objednané jídlo přes portál JídloTeď.cz. Službu můžete zkoušet až do konce října.

Portál pro rozvoz jídla JidloTed.cz našel způsob, jak si mohou jeho zákazníci užít oběd z oblíbené restaurace pod korunami stromů. Na rohu ulic Italská a Na Smetance vytvořili pick-up point, oboustranný stojan, kam si můžete nechat dovézt objednané jídlo, a pokračovat v relaxu v parku. Návštěvníci Riegrových sadů mohou služeb využívat až do konce října. Pokud se novinka ujme, JidloTed.cz ji rozšíří do dalších míst po České republice. Návod, jak přesně jídlo objednat, najdete tady.

Vychytaný piknik a kam na něj

Využijte teplé počasí, které vybízí k příjemnému obědu uprostřed přírody. S sebou si vezměte deku, dobrou náladu a přátele, lahev vína a koš plný dobrot. Stačí vám čerstvé pečivo a třeba sklenice hummusu, který si podle našeho receptu můžete udělat přesně tak, jak ho dělají na Středním východě. K vínu je výborný i krém ze zelených oliv nebo netradiční jablečná marmeláda s ořechy, která chutná skvěle i k sýrům. Nedočkavým hladovcům připravte sendviče s kuřecím masem a rukolou.

piknikový koš

A kam v Praze na piknik? Příjemně je v Riegrových sadech, na Petříně, ve Stromovce, na vyhlídce u Kunratického lesa, v areálu Zdraví v Řepích, na louce u Hořejšího rybníka v Hloubětíně nebo na Divoké Šárce. V Brně se nám zalíbil park Kraví hora a Masarykův háj. Jaká jsou vaše oblíbená pikniková místa?

Autor: nikita.rybova

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit