0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Pohádkové doplňky do kuchyně

Pohádkové doplňky do kuchyně
sdílet:
Komerční článek – Podívejte se s námi na nějkrásnější kuchyňské doplňky, které umocní Vaši radost z vaření, pečení i servírování!

Propagace značky Bellarose.
ApetitOnline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Něžné barvy, drobné vzory inspirované venkovem, oblé tvary – takové jsou kuchyňské doplňky v oblíbeném romantickém skandinávském stylu. A Jaký vlastně je? Pro někoho příliš sladký, pro většinu se však stává srdeční záležitostí.

Každý koláč i dort jistě připravujete s láskou. Se stejnou láskou jsou vyráběny i tyto doplňky. Umocněte požitek ze svého díla. Představte si z trouby čerstvě vytažené muffinky, servírované v kouzelných papírových formičkách. Nebudou mít chybu.

Obr. Košíčky na pečení 100 ks Green Gate – výsledek vždy k nakousnutí.
Foto Bella Rose

K dokonalému servírování patří bezpochyby ubrousky. Ty ze Skandinávie nemusí být zdobeny jen romantickými motivy. Nejednu návštěvu ohromí Vaše ubrousky a prostírání s vtipnými nápisy.

Obr. Ubrousky Eat all you can Bloomingville
Foto Bella Rose

Kromě nádobí ze skla, keramiky a porcelánu, které je typické u nás, je ve Skandinávii celkem moderní melaminové nádobí. A to nejen pro děti. Při výběru takového nádobí můžete být hodně překvapení jeho vzory. Na první pohled ho díky nápaditému designu od porcelánu skoro nerozeznáte.

Obr. Melaminový talíř Agnes White Green Gate
Foto: Bella Rose

V ČR seženete ve skandinávském stylu dekorace a doplňky do kuchyně především od dánských značek: Green Gate a IB Laursen. Obě splňují vysoké nároky na kvalitu a použitý design. O tom se můžete přesvědčit sami v naší fotogalerii.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit