0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o dort na obálku

dort s malovanými pusinkami
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Soutěž byla ukončena. Vyhlášení vítězů proběhne v květnovém čísle, které vychází 17. 4. 2019.
Slavíme 15. narozeniny! Taková příležitost si žádá pořádný dort. Pečete právě vy ten nej? Změřte síly s ostatními domácími cukráři! Možná se zrovna váš dort objeví na obálce květnového čísla, a vy si odnesete jednu z krásných cen.

​Narozeninová oslava bez dortu? To si neumíme (a nechceme) představit! Protože v květnu Apetit oslaví neuvěřitelné 15. narozeniny, musí jeho obálku zdobit nejkrásnější a nejlepší dort na celém světě! A těšíme se, že vy, naši čtenáři, Apetitu k narozeninám přesně takový dort upečete. Je jen na vás, zda bude čokoládový, ovocný nebo ořechový, máslový, tvarohový či šlehačkový, pečený nebo nepečený…  Pošlete nám jeho snímek a recept, a vyhrajte! 

Účast v soutěži je jednoduchá. Stačí do 15. 3. 2019 připravit váš dortvyfotit ho s jakýmkoli číslem Apetitu z roku 2019 a poté vložit recept i fotografii do sekce uživatelských receptů (postup viz níže) zde na Apetitonline.cz. Porota poté ze všech příspěvků, které budou splňovat pravidla soutěže, vybere 3 nejlepší dorty, které se poté objeví ve květnovém vydání časopisu Apetit (vychází 17. 4. 2019). Všechny 3 dorty v redakci upečeme a vyfotíme. Vítězný dort pak bude zdobit obálku. Výherci se kromě uveřejnění svých receptů mohou těšit i na krásné ceny.

Soutěžní dorty si můžete prohlédnout na www.apetitonline.cz/recepty/soutezni.

Co můžete vyhrát?

Pro autory tří nejlepších receptů máme skvělé ceny!

 1. Mixér Philips + Philips Airfryer – 2× pro zdravou kuchyni: skvělá horkovzdušná fritéza Philips Airfryer XXL v hodnotě 7699 Kč umí smažit s minimem tuku a zápachu a s mixérem Avance Collection za 4199 Kč vyrobíte ta nejlepší smoothie.
 2. Mixér Philips – Stolní mixér Avance Collection v hodnotě 4199 Kč má ve výbavě dvoulitrovou skleněnou nádobu a dvě přenosné uzavíratelné lahve na nápoje nebo polévky s sebou.
 3. Tyčový mixér se spiralizérem Philips  – Tyčový mixér ProMix v hodnotě 2999 Kč toho umí spoustu a kromě standardních nástavců má ve výbavě také spiralizér.

mixér

Seznamte se s porotou:

 • Protože víc hlav víc ví, bude porotou celá redakce Apetitu: šéfredaktorka Lucka, art directorka Marcela, editorka Jana, redaktorky Darina, Katka a Sťáňa, grafička Magda, produkční Míša, asistentka Týnka, šéfredaktorka webu Martina a editorka webu Lucka.

Pravidla soutěže:

 1. Dort musíte připravit vy, naši čtenáři, nesmí tedy být kupovaný. Musí být připravitelný v domácích podmínkách, aby ho v případě otištění zvládli upéct ostatní čtenáři.
 2. Dort musí být vyfocen s jakýmkoli číslem Apetitu z roku 2019. Na fotografii musí být celý nebo téměř celý (nakrojený) dort. Pokud chcete vyfotit 1 dílek (porci), dort by měl být alespoň v pozadí. Koláže, fotografie stažené z internetu či přefocené fotografie z kuchařek automaticky diskvalifikují váš příspěvek ze soutěže.
 3. Do soutěže se budou počítat pouze recepty nahrané do systému do 15. 3. 2019 (včetně).
 4. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Burda International CZ s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
 5. K vyhlášení vítězů dojde v květnovém vydání časopisu Apetit (vychází 17. 4. 2019).

Účastí v soutěži souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda International CZ s.r.o., kterými se soutěž řídí, a berete na vědomí její Zásady ochrany soukromí. Obojí je dostupné na adrese: www.burda.cz/dokumenty. Burda International CZ s.r.o. bude s Vašimi údaji pracovat zejména k vyhodnocení soutěže, případnému odeslání výhry a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Jak postupovat při vkládání příspěvku:

 1. Pokud nemáte založený profil na apetitonline.cz, založte si ho pomocí ikonky panáčka v pravém horním rohu obrazovky. Pozor, potvrzovací maily často končí ve spamové schránce. V případě potíží s registrací prosím kontaktujte [email protected] (do předmětu zprávy uveďte Soutěž o dort na obálku). Pole Jméno a Příjmení prosím vyplňte podle skutečnosti, aby bylo zcela jasné, kdo je autorem soutěžního receptu. Vaše jméno bude u receptu zveřejněno.
  sociální sítě
 2. Po přihlášení můžete vložit svůj recept po opětovném kliknutí na ikonu panáčka a zvolení možnosti Přidat recept.
  U receptu musí být vyplněna všechna povinná pole: Název receptuObrázekMnožstvíDoba přípravyPopis receptuIngredience a Popis přípravy.
 3. Fotografie musí být focena horizontálně (tedy „na šířku“). Systém fotografii automaticky ořízne na rozměr 640x426 px (můžete ji samozřejmě předem sami oříznout na tento rozměr).
  Do pole Popis receptu v krátkosti napište, proč je zrovna tento dort tím nejlepším.
  Nezapomeňte zaškrtnout obě povinná pole týkající se obchodních podmínek, zásad ochrany osobních údajů a pravidel soutěže, která začínají slovem Souhlasím. Ostatní zaškrtávací pole vyplňte podle vlastního uvážení.
 4. Hotový recept uložíte pomocí tlačítka Uložit (vlevo dole). Pozor, jakmile recept uložíte, už v něm nepůjdou dělat změny. Dobře si proto recept před uložením zkontrolujte. Doporučujeme ho nejdřív sepsat v textovém editoru a uložit si ho do počítače.
 5. Redakce musí všechny recepty ručně schválit a publikovat, recept se tedy ihned neobjeví online. Mějte prosím trpělivost, schvalování bude probíhat minimálně 1x denně (v pracovní dny), je tedy možné, že váš recept se na webu objeví až den po vložení (či více dnů v případě vložení v pátek nebo o víkendu).

Všechny soutěžní dorty najdete zde.

dorty

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč