0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Speciál časopisu Apetit Jedlé dárky

Speciál časopisu Apetit Jedlé dárky
sdílet:
Venku se ochlazuje a nás láká důvěrně známé teplo kuchyně. Je zapotřebí zpracovat úrodu a také pomalu začít přemýšlet o vánočních dárcích. Právě proto přicházíme s novou lahůdkou z redakční kuchyně Apetitu – speciálem Jedlé dárky, který vychází 27. 9.

Těšte se na tipy na zpracování bylinek, výrobu originálních sypkých směsí nebo na vychytané recepty Daniely Turecké, odbornice na nakládání čehokoli.

Nezapomněli jsme ani na děti: Už jste s nimi zkusili slavit Halloween? Tento americký svátek u nás není příliš zavedený, ale dlouhý podzimní večer přímo vybízí k troše zábavného strašení. Recepty na mumie k nakousnutí, krvavý drink pro malé upíry nebo chlebový hřbitůvek rozzáří dětské oči na každé duchařské party!

Podíváme se také ke kreativním lidem, třeba k manželům Monice a Lubošovi Záluským, kteří obohatili český trh o originální cukrová lízátka. A do tajemství půvabných dekorací tvoření jedlých dárků vás zasvětí i na slovo vzaté expertky, dekor stylistky Markéta Zindulková a Denisa Bartošová.

Začít můžete i s přípravou na Vánoce. Díky našim receptům zjistíte, že vyrobit lahodné likéry, čokoládové lanýže a bonbony jako z francouzské cukrárny není vůbec složité.

Nový speciál můžete právě teď zakoupit na stáncích nebo objednávat ZDE.

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...

Obchod Apetit