0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Víno v oranžovém

Víno v oranžovém
sdílet:
Od 3. do 5. července to bude ve Velkých Pavlovicích vonět vínem a meruňkami. Více než dvanáct vinařů připravilo degustaci svých vín.

V sobotu tradičně v 11 hodin se otevřou sklepy. Před městským úřadem se bude grilovat a velkopavlovické restaurace slibují meruňkové speciality.
 

Cyklovýlet vinicemi


Pokud se chcete trochu protáhnout, kochat se krásnou krajinou, můžete se v neděli připojit k vyjížďce na horských kolech vinicemi. Večer je připravena beseda s kapelou Medicimbal, samozřejmě spojená s degustací. Vstupenky jsou slosovatelné a ceny jak jinak než vinné.

 

 

Ochutnávat můžete i v pondělí


Využijte svátečního volného pondělí, a pokud jste to v sobotu nebo v neděli nestihli, můžete do sklípků ještě vyrazit. Sklepy jsou otevřeny od 9 hodin.

Co: Otevřené sklepy
Kdy: 3.–5. 7. 2010
Kde: Velké Pavlovice
Info: www.vinozvelkychpavlovic.cz

 

 

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit